Nejde stahovat z uložto

Od: ® odpovědí: 19 změna:

Ahoj. Zase chytrolíni udělali změnu na Uložto. Musíme se zaregistrovat a přihlásit ale ani po přihlášení nejde stahovat s omezením zdarma. Přitom tam ta nabídka je. Přijdete někdo na to jak to zprovoznit?

19 odpovědí na otázku

1x

Stahovat jde, musíš zkusit hrát tu jejich hru. Třikrát.

Pak se ti spustí stahování.

Jak píše jh. 3x si zahrát a jde stahovat zdarma bez registrace. Teď jsem to zkoušel.

no to je zase svinstvo! :D Dík za odpověď

1x
Všude a vsechno stahuju přes free rapid downloader a nic jako registrace, kódy, atd... neřeším
doplněno 01.04.16 15:22: Stahoval jsem naposledy v noci a to šel.
Takže to je nějaká úplně aktuální změna.
No co, tak pár dní počkáme a on se objeví plugin se kterým to půjde :)
free rapid downloder nejde mi dnes od rána hlásí CHYBA!Včera normal.asi Apríl? zkuste někdo zda Vám jde dnes a napište sem ..Dík.

Nejde,stále hlásí chybu

0x

Zaplaťte si za rychle stahování. Vyplatí se to.

10 gb za stovku se fakt \\\\\"vyplati\\\\\"

0x

Dobrý den, jo, je to úžasné - konečně to stahování není takové nudné . Zdravím!

doplněno 01.04.16 12:54:

galapetr - možná to zítra už zase nebude. Dnes je 1. dubna a internet je aprílem přetížený, resp zahlcený.

doplněno 06.04.16 12:13:

galapetr - Vy ty rady nečtete pozorně nebo jim nevěříte. Ano, 1. dubna byl skutečně apríl a tohoto "jevu" si všimlo i Uložto. Potom se někteří uživatelé a stahovači hroutili místo úsměvu.

Ovšem, stahovat tam šlo stále (apríl či neapríl).

0x

Já teda nevím, zkusil jsem to před chvílí a teď znovu a normálně zdarma stahuju.

Ano jede to-Dík za info...*smich*

doplněno 01.04.16 16:00:

free rapid downlode. .

0x

Mě to nejde od včera, po klepnutí na stáhnout (jedno či placené nebo pomalé) se zjeví toto okno, s kterým nejde nic dělat. Nějak posunout, neví někdo jak? Přihlášenej tam jsem.

Nejde stahovat z uložto

Jak už jsem psala... musíš kliknout na to "okno", na pár milisekund se spustí nějaká hra, třikrát zopakuj... a pak už začne stahování. Funguje i bez registrace.

jh: nemůžu na ní kliknout, jelikož to okno mám podle obr. nahoře nekorektní. Po změně prohlížeče z Maxthon na Edge to jde, díky.

Jedu Firefox, Adblock a zakazany Flash a zadna hra se mi taky nepousti. Vcera jsem Ulozto po dlouhe dobe nahodou zkousel (nechtelo se mi poustet Free Rapid Downloader, ktery normalne pouzivam, protoze spusteni Javy trva dlouho a bere to moc pameti a CPU).

0x

Dnes to na chromu jede normálně.

už to jede byl to od nich apríl

0x

Nebud lakomy a zaplat si stahovani.Nebo si socka?

Za stahování z uložišť platí jen blbečkové. Je to daň za blbost. Jako kdyby někdo platil za kyslík, který spotřebuje při dýchání. *ee*

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]