Tvorba dynamického webu za několik měsíců

Od: Datum: 31.03.16 19:14 odpovědí: 1 změna: 31.03.16 19:47

Prosím o radu ty, kdož mají jak přispět.

Dostal jsem se do složitější životní situace a nenacházím uplatnění v oboru, který jsem vystudoval a tak se (logicky) rozhoduju, co dál. Došel jsem k myšlence, že bych mohl tvořit webové stránky, které jsem amatérsky kdysi tvořil přes frontpage 2000(nějaké povědomí o html kódování tam je) a nedávno jsem měl i prezentaci ve wordpressu, jenže všechno bylo takové amatérské.

Rád bych se vzdělal v SQL,PHP apod... ale nevím, jestli se toto dá zvládnout tak do letošního září, kdy mi končí současná práce(úplně jiný obor). Myslíte si, že člověk dokáže pojmout a pochopit ten obrovský obsah teorie a praxe a za půl roku tvořit krásné webové stránky na profesionální úrovni?

Nevím, jestli by to pro mě nebyla slepá cesta vývoje, pokud by to mělo trvat roky ...

Díky za jakoukoliv pomoc

Petr


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 31.03.16 19:47

Tak stihnout se dá cokoliv, ale hodně záleží na Vašem talentu v daném oboru. To, že jste kdysi dělal ve Frontpage v dnešní době nic neznamená a i jsou tyto technologie od sebe velmi vzdálené. S trochou nadsázky je to podobné, jako byste řekl, že když umíte dělat ve wordu, tak z Vás bude dobrý programátor :)

A další věc, zrovna v PHP je obrovská konkurence. Dělá v tom každý matlal. Pokud byste se již chtěl věnovat programování, pak bych volil jiný jazyk.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.