Nejde změnit text v templatu

Od: Datum: 30.03.16 14:02 odpovědí: 3 změna: 30.03.16 14:35

Dobrý den. Stáhl jsem si jeden fakt luxusní template ( C4D + AE ) umím to upravovat, protože jsem už templaty dělal mockrát, ale nikdy se mi nestalo toto. Když změním v C4D "NAME" na můj nick a přesunu to na další snímek, abych se podíval jak to vypadá tak se to změní zpět na "Name". Nevíte náhodou co s tím? Děkuju.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 30.03.16 14:04

Dobrý den, jenom tak od boku - změníte, ale změnu jste neuložil. Zdravím!

P.S. Případně změnit nejde, protože je to soubor jen pro čtení.

doplněno 30.03.16 14:26:

Tu šablonu jsem stáhnul a rozpakoval. Nic "podezřelého" tam nevidím a protože mám OS LInux, tak ji ani nevyzkouším, resp. ani nevím jak to udělat. Takže, bohužel, snad někdo další poradí více. Pouze jsem si myslel, že soubor, kde změnu provádíte by měl být po změně uložen a neměl by být ke čtení (což by bylo nutno změnit v jeho Vlastnostech).

doplněno 30.03.16 14:59:

Škoda, že k té šabloně není nějaká nápověda, resp. v tom RARu jsem ji nenašel. Hlavně, že jste se posunul dobrým směrem - tak, snad se dílo podaří .

Ohodnoceno: 2x

Od: stardeathhd
Datum: 30.03.16 14:07
Od: stardeathhd
Datum: 30.03.16 14:35

Teď jsem na to tak nějak přišel dá se říct :D Jsou ty texty 2 u sebe jako u normálních 3D Templatů, aby to bylo hezčí. Když ten text chcu změnit před tím je červená tečka a nesmí svítit. Tolikrát jsem nani kliknul a najednou nesvítí a jde to. Ale ještě ten druhej a nevím jak jsem to udělal;DD

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.