Internet v tabletu

Od: Datum: 30.03.16 11:20 odpovědí: 5 změna: 30.03.16 18:36

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda lze pomocí nějakého adaptéru (usb klíčenky) dostat lte internet do tabletu, který podporuje pouze wifi. Za případné odpovědi děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: foo
Datum: 30.03.16 11:38
Pokud ma tab podporu otg tak ano. Muj nemel tak jsem zakoupil rovnou LTE phablet, odpovidam z nej z hor.
Ohodnoceno: 0x

Datum: 30.03.16 12:40

Ano jde ale tablet toto musí podporovat.

Datum: 30.03.16 15:27

usb dongly jsou spis pro notas, androidi telefon ikdyz umi OTG by nemusel umet ten dongl pouzit

pokud vas telefon neumi hot spot, tak se da vetsinou u operatora, ale i nezavisle koupit male zarizeni ktere po vlozeni simky sdili internet pres wifi - neco jako tedle Samsung SM-V101F Mobile Hot Spot link treba https://www.lte-unas.cz/lte-h…y/samsung-mobile-hot-spot.htm

jsou i jina podobna a levnejsi, jen musite mit dalsi simku od operatora s internetem

Od: bour
Datum: 30.03.16 17:30

záleží jaký má tablet konektory (má USB?) a další síťové adaptéry (bluetooth, wifi, wigig, 3G,LTE)

Samozřejmě existují za 200 Kč USB 3.0 síťové adaptéry, ovšem s A USB konektorem. Za další musí umět být USB host.

Datum: 30.03.16 18:36

I kdyby podporoval Host, tak bych to nepoužíval. Micro USB je tak malé, že ta hrozná krabice na káblíku za chvíli používání konektor zničí. Mě se už kvechtlá jen při nabíjení, natož aby mi tam blenbala na boku krabice. Fuj!

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.