Nakupování na G2A.com

Od: Datum: 29.03.16 17:52 odpovědí: 2 změna: 31.03.16 15:31

Dobrý den, máte prosím někdo zkušenosti s nákupem na G2A? chci si tam koupit hru, která stojí něco kolem 700Kč, ovšem nevím co je to VAT a co bych tam měl zadat. Pokud tam zadám česko, cena stoupne na nějakých 900Kč a to už je lepší si to koupit na jiném internetovém obchodě. Takže, bude vadit když tam dám možnost kde bude VAT 0%? nebo co tam mám zadat a co bude pro mě lepší?

Děkuji za odpověď. DragonWing

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: trevor*
Datum: 29.03.16 18:20

Dobrý den, nikdy jsem tam nic nekupoval, ale je to velice známá stránka. Kamarád tam kupoval GTA V za necelých 850 Jinak jak se tak dívám na videa, tak většina poláků dává Outside of the European Union | 0% VAT. Takže bych to taky dal. Nechci vám poradit nějak špatně takže si radši počkejte na odpověď někoho jiného protože si nejsem jistej jestli to tam můžete dát. Jinak kód na malou slevu je: Fatty

Ohodnoceno: 4x

Od: dragonwing
Datum: 29.03.16 18:30

WOW, tak, děkuju za slevu a radu :)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.