Erotická stránka...Vir?

Od: Datum: 26.03.16 19:05 odpovědí: 6 změna: 06.04.16 10:56

Dobrý den. Dnes se mi stalo na jednej erotickej stránce mi vyskočilo nový okno a tam bylo napsáno... (Policie ČR že jsem porušil práva atd a že mám zapaltit pokutu 2000 přes paysafecard atd) Je to jen nějaká reklama neby vir? muže se něco takového stát? Jeste to naspalo že je muj pc moniorován a že mám zablokovanej prohlížeč tak jsem to zavřel přes správce uloh a tedka jde vše v poho.. I jsem to přejel přes avast jestli nemám v pc vir a to je taky v poho.. Screen boužel nemám rychle jsem to vydešeně zavřel.. Děkuji za odpovědi

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.03.16 19:08

Vir, nic neplaťte.

doplněno 26.03.16 19:09:

http://www.viry.cz/likvidace-…ovy-policejni-virus-na-scene/

Ohodnoceno: 0x

Datum: 26.03.16 19:09

On ještě tenhle prastarý virus koluje? Pokud se ještě ukáže, tak se podívej tady.

Na mě kdysi jenom vykoukl a zmizel. Nemusel jsem nic řešit.

Od: dan77
Datum: 26.03.16 19:12

Jojo na to jsem koukal ale vypadalo to jinak..To okno...

Datum: 26.03.16 19:17

I "výrobci" virů nespí. :)

Od: dan77
Datum: 26.03.16 19:19

Ok díky za odpovědi..

Datum: 06.04.16 10:56
Každopádně když použiješ MBAM antimalware a po něm ještě pro jistotu spybot, budeš mít klidnější spaní. Dorazit to skenem boot sektoru aby se vir neobnovoval z něj můžeš dalším bezplatným softwarem Eset online scanner.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.