Hra nefunguje

Od: Datum: 26.03.16 18:47 odpovědí: 1 změna: 27.03.16 21:59

Koupil jsem si na Originu Spore a ze začátku všechno fungovalo v pohodě. Buněčnou fázy hry jsem odehrál bez žádných technických problémů. Ve fázy vývoje tvorů mi hra párkrát spadla a to už jsem zbystřil. Od dalších fází se mi hra vypínala čím dal častěji, pak i třeba každých pět minut, no a dnes se mi hra ani nespustí. Vždy mi to napíše:
"Program Spore přestal pracovat.
Problém způsobil, že program přestal správně fungovat. Systém Windows program ukončí a oznámí vám, zda je k dispozici řešení."

Žádné řešení mi to pak neukazuje. Už jsem zkoušel podle návodů na internetu nakonfigurovat, ale selhal jsem hned ze začátku, protože po kliknutí pravým tlačítkem na zástupce jsem ve vlastnostech žádnou možnost konfigurace nenašel. Co mám udělat, abych to mohl dál hrát bez žádných problémů?
Mám nové PC, Windows 8.1, ostatní hry mi fungují bez problémů


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: vilik
Datum: 27.03.16 21:59
Spore má od společnosti EA, stejně jako ostatní jejich hry, dobrou podporu. Na jejich stránkách si podle verze hry vyžádáte emailem v jejich pracovních hodinách telefonickou konzultaci a oni sami zavolají a pomůžou s řešením. Asi je to lepší, než řešit celý den na poradně různé možnosti, které nemusí s problémem ani souviset, když za pár minut může podpora vše zdarma vyřešit. Mám za to, že fungují od 12ti hodin celé odpoledne v pracovní dny. Takže sedněte v úterý k PC, zadejte požadavek a čekejte na telefon.
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.