Nefunkční spořič obrzovky

Od: Datum: 25.03.16 16:06 odpovědí: 3 změna: 26.03.16 08:33

Dobrý den a babo raď

OS W 7 profesionál. Mám ve "spořiči obrazovky" nastaveno: fotografie (vybrána složka), "Počkat" 1 min, následně "použít" a OK. Bez problému fungovalo. Bohužel v tomto týdnu se Spořič po té 1. min nespustí. Zatím se mi to nedaří rozběhat. Proč? Jak na něj? Nic jsem nestahoval, pouze coural na NETu (Seznam, idnes a pod.)

Díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 25.03.16 18:18

Dobrý den, když si zvolíte z těch možností v OS jiný spořič, tak funguje? Restart PC již proběhl? Fotky v té složce jsou beze změny (žádná nová nebo odstraněná)?

Nepoužíváte např. přehrávač, kde máte nastaveno zablokovat spuštění spořiče?

Zdravím!

doplněno 26.03.16 06:24:

Díky za informaci o vyřešení problému. Přiznám se, že souvislost mezi myší a nefunkčním spořičem bych neočekával. No, hlavně, že už to zase funguje.

doplněno 26.03.16 08:44:

Nemáte zač. Je to podivné až tajemné - a přesto se to stalo .

Ohodnoceno: 2x

Datum: 25.03.16 20:06

Díky, jiný také nefunguje. Restartoval jsem - nic. Fotky beze změny.Přehravač W media pl. - bez problemu. Pro vaši informaci: odstraněno výměnou myši za jinou. Spořič okamžitě fungoval.

Datum: 26.03.16 08:33

No já taky, Na netu je dost odpovědí na můj bývalý problém, ale o myši v této souvislosti nic. K té myši: možná, že jde o ovladače. Myš začala jaksi kulhat, tak jsem zapojil další (původní jsem ponechal zapojenou) a následně spořič nenaběhl. Tak jsem jednu odpojil a bylo to. Ale proč to mělo vliv na diskutovaný problém, to je záhada (pro mne). Tak ještě jednou díky za ochotu.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.