Windows 10

Od: Datum: 24.03.16 23:35 odpovědí: 3 změna: 25.03.16 12:21

Co všechno se změní po instalaci Windows 10? Třeba přístup k uloženým fotografiím ve Fotogalerii? Stačí jen kliknout a stahnout si Windows 10 a vše pro mne bude srozumitelné a nebo se budu muset něco znova učit? Děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.03.16 23:52
avatar

Záleží co máš za edici W7 nebo již W8.1?

Průzkumník zůstavá v podstatě stejný.W 10 je taková kombinace W7 a W8.1.Zamaštěné vše dohromady tak,aby se daly použít i v tabletech - režim tablet nebo desktop lze klikutím přepínat.Ale není co se učit - Windows je a bude pořád Windows.

Nějaké novinky tam jsou,ale dá se dostat i do Ovládacích panelů apod.Žádná velká překvapení.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: ben®
Datum: 25.03.16 05:41
avatar

Dobrý den, když budete mít štěstí, tak pro Vás nebude větší změna. Když Vás to štěstí opustí, tak budete mít nový OS zdarma, ale něco nebude fungovat - viz celá řada otázek na téma Windows 10 zde na poradně (a proč to nyní nejde). Takže, než to odkliknete, tak si zálohujte data a připravte se na to, že bude nutné sehnat třeba nějaký nový ovladač (který ještě není nebo ani nebude pro OS WIN-10). Také si najděte informace, jak se vrátit zpět ke svému sice staršímu, ale funkčnímu OS. Pokud je Vaší jedinou motivací změny OS to, že je toto OS zdarma, tak si to celé rozmyslete - může to být dobrodružné. Zdravím!

Ohodnoceno: 2x
 
Od: akym®
Datum: 25.03.16 12:21

Přístup k foto je jak jste byla zvyklá ze souborů, nebo z dlaždic na hlavní start nabídce. Nic Vás nevyděsí, jen je něco mírně graficky pozměněné. Nic by se Vám nemělo ztratit; mě se akorát ztratil CCleaner, který se dá jednoduše znovu nainstalovat. Učit převratně se nemusíte, všude se dostanete a nakonec si zvyknete. Chce to povypínat v nastavení sledování.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.