Zmizely mi desky na ploše

Od: Datum: 21.03.16 09:55 odpovědí: 2 změna: 21.03.16 11:02
avatar

Zdravím, všechny. Tak jsem něco provedla a nevím co. Mám tu "desítku" a byla jsem spokojená s tím, jak se při otevření počítače objevily takové ty desky na ploše. Mohla jsem myší kliknout a rozbalilo se okamžitě to, na co sem klikla. Nedávno jsem prováděla čištění počítače a také mi tady jeden kluk odinstaloval prohlížeč s tou liškou, protože teď používám Chrom. A já jsem si najednou všimla, že už se mi ty desky vůbec nezobrazují a nevím, co to způsobilo. Jestli to čištění, nebo odstranění toho "fierfoxu", nevím jak se to píše. Nevíte jak získat zpět ty desky, co jsou u "desítky"? Tedy jestli to nebude moc složité. Děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 21.03.16 10:05
avatar

Dobrý den, tak, říká se tomu dlaždice a myslím, že je jen něco vypnuté nebo jinak nastaveno. Bohužel, OS WIN-10 nemám, tak snad se podívat viz návod. Zdravím!

P.S. Asi bych hledal v PC něco jako Zobrazit dlaždice na Ploše (a naopak).

http://windows.microsoft.com/…ndows-8/start-screen-tutorial

doplněno 21.03.16 11:04:

suzymon - bylo tam asi jen jinak nastaveno, že? Tedy, možnost zobrazení dlaždic nebo ikon na Ploše. Jo, šikovná jste - jiný by to třeba vzdal.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 21.03.16 11:02
avatar

Díky, udělala jsem to, našla, ale jsem na to nešikovná...Ale odpověď to byla dobrá. ;)


doplněno 21.03.16 11:34:

Ono to existovalo i v té osmičce, ty živé dlaždice. Já to ale neměla nastavené. V té desítce se to objevilo automaticky, ale měla jsem prohlížeč s tou liškou, ten mi byl odinstalován, že prý když ten chrom, tak ho nepotřebuji a od té doby si myslím, že to zmizelo. Já to určitě sama neudělala, jednak mi to vyhovovalo a pak, všude píší u té desítky, že odinstalovat je není žádná sranda. Takže to bych já nezvládla. Ale také to mohl vymazat ten cleaner. Tak zase budu muset čekat na někoho šikovného.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.