Google chrome - domovská stránka, historie

Od: Datum: 19.03.16 17:44 odpovědí: 4 změna: 19.03.16 20:42
avatar

Zdravím.

Nechal jsem si přeinstalovat počítač. Internetový prohlížeč teď používám Google Chrome. Nemám tam ale ikonku baráčku s odkazem na domovskou stránku. Nevíte, jak ji tam dostat, nemohu na to přijít. Ještě by mě zajímalo, jestli je možné nastavit automatické mazání historie po zahření prohlížeče, jako jsem to měl v Internet Exploreru.

Děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: hk
Datum: 19.03.16 18:04

Ano, ikona důmů lze přidat v nastavení prohlížeče. Vymazat historii nastavit nelze. IE má oproti Chromu podstatně více možností v nastavení. Pokud nepotřebueje Chrom k synchronizaci oblíbených do Androidu, pak zůstaňte klidně u IE.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 19.03.16 18:49
avatar

Dobrý den, klepněte si nahoře na tlačítko šipka vlevo a držte tlačítko myši. Ukáže se roletka a až dole vyberte ukázání celé historie. potom na záložce zvolíte vyčištění dat prohlížeče a v tabulce si zatrhnete, co má být odstraněno - tlačítkem to provedete.

Vlevo vidíte Nastavení a po odklepnutí je ve třetím "odstavci" možnost zatrhnout si zobrazení "domečku". Zdravím!

doplněno 19.03.16 19:16:

hk - já nemám schopnost zapamatovat si klávesové zkratky, tak musím volit postupy komplikovanější, ale jisté. Pokud jde o IE a jeho srovnání s Google Chrome, tak jsem pro Google Chrome (když už je Firefox skoro nepoužitelný pro svou náročnost a tím i pomalost).

Ohodnoceno: 2x
 
Od: hk
Datum: 19.03.16 19:08

To je jednodušší mazat už příkazem ctrl+h. Ale možnoszi nastavení Chromu jsou mizivé oproti IE.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.03.16 20:42

Kliknúť ľavým tlačítkom na nastavenia prehľadača,vybrať kurzorom Ďalšie nástroje a z ich ponuky kliknúť ľavým tlačítkom na Vymazať údaje prehľadania a tam si vybrať čas a položky a vymazať.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.