Konfigurace aktualizací neprovedena.Co s tím?

Od: Datum: 19.03.16 15:15 odpovědí: 3 změna: 19.03.16 15:33

Ahoj,pořád se mi na Windows 7 objevuje hláška:Konfigurace aktualizací neprovedena,vracení zpět.A neustále se to opakuje při zapnutí počítače.Pak se to restartuje a běží to normálně.Ale při zapnutí se to stále znovu opakuje.Nahrává to aktualizaci a pak to oznámí,že to nebylo provedeno/konfigurace/ a vrací zpět.Co s tím?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jofa®
Datum: 19.03.16 15:20

Taky mne to bude zajímat proč. Koupil jsem si Win7. ohlásilo to 258 aktualizací nevypínat. Dále konfigurace neprovedena, vrácení zpět. Vypnul jsem aktualizace a je klid.

Ohodnoceno: 0x

Od: sds
Datum: 19.03.16 15:28

Mě to vždy aktualizaci nahrálo bez problémů.Až teď to nechce aktualizace nepochopitelně sežrat a vrací to zpět

Od: jmlc®
Datum: 19.03.16 15:33

můžete mít po delší době neaktualizování konflikt aktualizací - chce to nainstalovat jednu, která nemůže jít, protože potřebuje druhou v pořadí.. nebo je již nainstalovaná novější. ... na dálku nelze určit.

Zkuste bod obnovení pár dnů zpět (před tento problém) a nové vyhledání aktualizací.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.