Samsung Kies - obnova dat ze zálohy

Od: Datum: 18.03.16 23:10 odpovědí: 2 změna: 20.03.16 18:38
avatar

Zálohovala jsem telefon samsung gal.core prime přes samsung kies. Po továrním nastavení chci nyní soubory ze složky v pc obnovit, ale nabízí se pouze kontakty, foto, video apod. U aplikací a konfigurace je psáno tyto položky lze obnovit pouze do stejného zařízení. Samozřejmě mám totéž zařízení, kde je tedy problém? Aplikace nechci stahovat znovu, potřebuji původní aplikace s mými daty. Např. navigaci s mými poi body a trasami, cycledroid s ujetými km a trasami apod. Nerada bych o tato data přišla. Děkuji za pomoc.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: hk
Datum: 19.03.16 00:27

Data v aplikacích obnovit nelze! Aplikace při troše štestí se vám obnoví, resp. pokud jste je opravdu zálohovala. O vámi zmíněná data zcela jistě přijdete. Aplikace zkuste obnovit třeba napodruhé - obnovu po obnově.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 20.03.16 18:38
avatar

Problém vyřešil restart telefonu. Aplikace se natáhly, avšak data jen u některých. Například v navigaci zůstaly trasy i poi body, v rádiu uložené stanice, v mapách oblíbená místa, v TV programu uložené filmy. Avšak v cycledroidu, na kterém mi nejvíce záleželo, ani čárka. Škoda. Jinak děkuji.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.