Neprehrava v PPS

Od: Datum: 15.03.16 16:18 odpovědí: 3 změna: 17.03.16 17:31

Po otevreni emailu ve formatu PPS a otevreni /prezentaci/ obrazky O.K., ale hudebni doprovod nehraje. V liste nad pise:

Multmedialni soubor v tomto souboru typu prezentace nemuze prehrat, protoze jsou vetsi nez je limit velikosti nastaveni pro tuto sluzbu. Pred preinstalaci nelegal W7 ultimate na legal W7 pro bylo vse O.K. Totez me delalo i na Nova plus u prehravani serialu z predesleho dne.Po instalaci Chrome prehravani serialu O.K. Bohuzel emaily v PPS s hudebnim doprovodem, neprehrava. Mam instalovan IE11 i CHROME. Vyuzivam POWER POINT ONLINE. Dekuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: scv®
Datum: 16.03.16 10:21
avatar

"Vyuzivam POWER POINT ONLINE."

V tom by mohl být problém s limitem velikosti. Pokud máte MS Office, otevírejte prezentace v Power Pointu z tohoto balíku, ne v nějakém online paskvilu. Pokud nemáte MS Office, nechcete pirátit ani ho kupovat, zkuste třeba kancelářský balík Libre Office, kde je program pro tvorbu prezentací Impress. Nebo můžete zkusit jen samostatný Viewer, pro přehrání prezentací z mailu by měl stačit.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 17.03.16 17:05

Tak jsem nainstaloval POWER z tvého odkazu. Pořád to otvírá PP ONLINE, ale nepřehravá hudební doprovod. Na horní liště nad prezentací, píše: Omlouváme se, ale narazili jsme na problém s přehráváním multimedií v tomhle souboru typu prezentací. Zkuste to prosím později. Zkoušel jsem později, ale to samé. Chtěl jsem ten PP ONLINE odinstalovat, ale není ani v programech.Libre Office jsem měl též nainstalovaný, ale výsledek žádný. Jestli není chyb a v nějakém nastavení. Tak nevím, ale přesto díky.

Od: scv®
Datum: 17.03.16 17:31
avatar

Zřejmě to otevíráte pouze dvojklikem, nebo ne? Zkuste pravým tlačítkem -> otevřít v programu -> a v seznamu najděte ten stažený. Trvale přiřadit typ souboru k určitém programu pak můžete znovu přes otevřít v programu -> zvolit výchozí program -> vyberte vhodný program ze seznamu a ujistěte se, že je zaškrtnuté políčko "K otevření souborů tohoto typu vždy použít vybraný program". Není možné, aby se to pak nadále otevíralo v tom nesmyslu..

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.