Pozadí z fotky

Od: Datum: 13.03.16 12:38 odpovědí: 4 změna: 13.03.16 20:43
avatar

Zdravím všechny! Potřebuji udělat z fotografie pozadí na pozvánku, ale nevím, jak na to, aby nerušila text. Zprůhlednila jsem ji ve PhotoFiltreStudio na 50%, ale není to ono. Poradíte mi, jak udělat z té fotky hezké pozadí, které by nerušilo text? Děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.03.16 12:52
avatar
Ja vzdycky udelam pozadi jako prvni a pak teprve volim umisteni a format textu.
doplněno 13.03.16 20:57:

Zkusila jsi efekty? Jako rytina, pastel a já nevím, co všechno tam je. Ale vždeycky to záleží na konkrétní fotografii/pozvánce.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 13.03.16 13:02
avatar

Taky to tak dělám, potřebuji radu, jak na to pozadí z fotky, aby nerušilo a bylo hezké, jemné, jako pavučinka...

Od: ben®
Datum: 13.03.16 20:43
avatar

Dobrý den, opravdu se takto těžko radí, když nevidíme Vaše pozadí. Souhlasím, že pozadí má být hezké. No, Vy zřejmě myslíte jiné pozadí - zkuste větší průhlednost a zůstane jen náznak (až pavučinka). Zdravím!

Ohodnoceno: 2x
 
Od: scv®
Datum: 13.03.16 13:14
avatar

Těžko se radí, když fotografii ani zamýšlený text nikdo nevidíme.. Některé fotografie (příliš ostré, kontrastní, špatně vyvážené) se na pozadí nehodí ať s nimi budete dělat cokoliv. Fotografie s jednobarevným či rozostřeným pozadím jsou vhodnější. Pokud Vám nestačí částečná průhlednost, třeba by pomohl nějaký asymetrický ořez s přechodem do ztracena či změna tónu barev. Případně jemné rozostření - ať už Gaussovo nebo pohybové. Nebo rozdělení pozvánky tak, aby se text s pozadím překrýval jen částečně.. nebo změna písma a jeho barvy, případně nějaký efekt? Vybrat si musíte sama.

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.