Příloha bin

Od: Datum: 09.03.16 19:01 odpovědí: 4 změna: 10.03.16 10:01

Přišel mi email s přílohou bin.Nevíte v čem by se to dalo otevřít?

doplněno 09.03.16 19:34:

Vím od koho to je a take co to je.Je to jídelní lístek a potřeboval bych to co nejrychleji otevřít.Neexistuje nějaký online převaděč?Nechce se mi instalovat nějaký program na jeden email.Díky za každou pomoc:)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: scv®
Datum: 09.03.16 19:24

.bin bývá obraz disku, jako např. .iso, takže v programech, které umí pracovat s obrazy disků.. Alcohol 120%, Daemon Tools, Virtual Clone Drive a spousty dalších. Také ale bývá použit jako "archiv" dat, který mohou využívat některé programy nebo hry. Můžete ho zkusit otevřít např. v 7-Zipu, někdy to jde. Ale jestli Vám přišel e-mailem, tak to na obraz disku příliš nevypadá a pokud snad nevíte, co a od koho by v tom souboru mělo být, tak se ho ani otevřít nesnažte..

Ohodnoceno: 2x

Od: atj®
Datum: 09.03.16 19:24

Ma-li soubor 100mb a vice, jedna se zrejmne o image soubor a otevres jej treba v daemonu.

Jinak to muze byt cokoliv - obecna binarni data - bin a neni potreba se tim zatezovat

Ohodnoceno: 2x

Datum: 09.03.16 21:12

I kdyby se Vám přílohu podařilo otevřít, nemusí být výsledek uspokojivý.

Já bych odesilatele poprosila o opětovné odeslání v jiném formátu.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 10.03.16 10:01
Práci s Iso a bin soubory - obrazy měly v popisu práce i virtuální mechaniky. Dřív se do windovs musely instalovat dodatečně ale dneska mrkvosoft tvrdí že do desítek virtuální mechaniku dává automaticky takže by se teoreticky nic instalovat nemuselo.
Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.