Notebook nevidí wifi

Od: Datum: 09.03.16 12:02 odpovědí: 3 změna: 10.03.16 09:03

Dobrý den,

mám potíž s notebookem, nevidí wifi v mé kanceláři. Nejhorší je, že jsou s ním potíže vždycky, ale už asi pětkrát mi pomohlo restartovat router, počítač a tak dokola a posledně pomohlo až vypnout a zapnout router tlačítkem. Teď naposledy už ale nepomohlo prostě nic.

Když jsem se prvně s tímto ntb připojovala doma, musela jsem změnit kanál na routeru, jenže v tomhle asi problém není, když jsem se několikrát (po delším snažení) připojila.

Na stejné wifi jsou i další lidé, ale majitelce prostor si nikdo na problémy přede mnou nestěžoval, dá se předpokládat, že ostatním to funguje (nebo ji nepoužívají). Paní majitelka zároveň taky netuší nic o kanálech a zřejmě ani heslo routeru apod.

Mám nějakou naději?

Díky!


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 09.03.16 12:16
avatar

Dobrý den, naděje umírá poslední, tak nezoufejte. Zkoušela jste přijít k routeru s NTB blíže? Kde je ten router umístěn, resp. není někde nízko? Lze ho umístit do větší výšky? Vyzkoušejte to. Zdravím!

doplněno 09.03.16 15:36:

Já s "wifinou" moc zkušeností nemám, resp. přesně z těchto důvodů (možných problémů) dávám přednost drátům. Píšete, že ostatní problém nemají, tak bude u Vás v NTB. O hesle to není - to by bylo vyžadováno až po nalezení "wifiny". Bohužel, musíte si počkat na další rady. Já bych hledal v NTB - použít antivir a podívat se na připojení k síti=?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: iru
Datum: 09.03.16 15:05

Ano, stála jsem přímo u něj, je na horní skříňce v kuchyňce. Pokud se dříve wifi našla, byl dobrý signál i v kanceláři, řekla bych, že plný. :(

Od: iru
Datum: 10.03.16 09:03

Nikdo neví? :(

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.