Kopie adresy v mailu

Od: Datum: 09.03.16 11:07 odpovědí: 11 změna: 11.03.16 02:09

Prosím, aby mi někdo poradil, co mám dělat když v mailové schránce se mi usadila kopie adresy a při odesílání adres nemůžu vymazat adresu, která mi mail poslala, protože adresy ujedou. Nic jsem nenastavovala, nevím, jak jsem k tomu přišla a jak se vrátit k původní verzi, kdy jsem viděla všechny adresáty a ne jen úzký proužek, se dvěma adresami.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 09.03.16 11:49

Dobrý den, pokud jsem Váš problém pochopil, tak jde o to, že dvě adresy se do úzkého proužku vejdou celé, ale je-li jich více, tak se ztrácí směrem vpravo. Když si do toho proužku klepnete a umístíte tam kurzor, tak držte šipku vpravo až na konec proužku. Když potom budete držet klávesu Backspace (kterou mažete např. chybně napsaná písmenka), tak by měl kurzor odmazávat vše v tom proužku až skončí vlevo. Tak by měl být proužek vyčištěn. Zdravím!

doplněno 09.03.16 15:22:

Vaše otázka se chovala normálně, byla bez odpovědi, já jsem odpověděl a potom jen klesala v pořadí - a Vy jste si nevšimla, že už tam máte odpověď. Musíme si ujasnit, kde se pohybujete. Já si myslím, že jste třeba přes prohlížeč na Seznamu a tam píšete nový e-mail v okénku, kde je ten proužek (řádek). Můžete to zkusit i jinak. Klepněte si na začátek řádku levým myšítkem, držte ho a táhněte směrem vpravo až na konec.

Potom tam klepněte pravým myšítkem a snad bude nabídka Vyjmout nebo Odstranit či Smazat. Jenže, stále si nejsem jistý, kde vlastně jste.

doplněno 09.03.16 16:55:

blesik - otázka je normálně viditelná v rubrice o PC a Poslední příspěvky. Problém je, že stále nevím, kde se pohybujete, resp. kde máte tu schránku, zda mail píšete nový nebo přeposíláte či odpovídáte. Já bych Vás požádal o vložení obrázku, kde bude ten řádek vidět, ale jednak to asi nezvládnete a také tam budou vidět ty adresy (což není dobré). Jestli máte možnost, tak zkuste jiný prohlížeč, jestli bude problém i tam. Pokud se změnilo nějaké nastavení serveru, kde máte schránku, tak je to možná jejich "vylepšení". Ovšem, to spekuluji.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 09.03.16 13:27

Děkuji za odpověď. Ale proč to tam mám? Chtěla bych zpět původní verzi, kde byly všechny adresáti vidět. Nevíte, co s tím? A proč moje otázka tak rychle zmizela někam do pozadí, nevíte?

doplněno 09.03.16 13:34:

Asi jsem natvrdlá, ale jak mám "zamodřit" řádek, který zároveň mám mazat a ještě držet BacckSpc? Tolik rukou nemám! Nebo máte na mysli nějaký způsob, který neznám?

Datum: 09.03.16 16:41

Jde to, ale blbě. Půl adresy je často na dalším řádku a já te další řádek nemůžu dostat do zorného pole, jakoby to schválně přeskočilo právě to, co potřebuju vymazat. Když je adr. v jednom řádku, tak dobrý. Nejde to někde nastavit na pův. okénko?

Ohledně zmizelého dotazu, moc to nechápu. Vždycky tam jsou otázky dlouho a lidi odpovídají, tohle zmizelo snad hned, co jste mi odpoivěděl Vy. A taky dosud jsem nenašla kam. O tolik stránek za chvilku? Najdu otázku jen v otázkách, kt. jsem založila, nebo v okénku hledání. Zajímá mně princip. Děkuji moc, že se mým problémem zabýváte. Nikdo v okolí si s tím neví rady.

Datum: 09.03.16 18:37

Pohybuji se v "přeposlané poště" a nebylo asi těžké odhadnout, jak na tom s počítačem jsem, že? Teď se tu stavil jeden známý, který docela dost počítačům rozumí, říkal, že tohle nezná, že má schránku od zaměstnavatele jinou. Zkoušel s tím všechno možný, ale nepřišel na nic, co by s tím šlo udělat. Taky si myslí, že udělali změnu. Ale to je naprosto šílený, jak to zdržuje. Zkusím tedy jiný prohlížeč a večer se ozvu. Teď přijuchala vnoučátka a to nezůstane nhlava na hlavě. Děkuji za Vaši trpělivost a pochopení.

Datum: 09.03.16 18:52

Asi ti neporadím jak si s tím tvým problémem poradit, jednak nepoužívám Seznam a pak již dlouho používám emailového klienta. Tam jsem již mnoho let žádný problémy nezaregistroval. Všem okolo mě, co měli nějaký problém s poštou jsem nainstaloval Thunderbird, nastavil a od té doby má každý klid, pohodu a žádný problémy s emaily.

Popřemýšlej o tom.

http://thunderbird.mozilla.cz

Ohodnoceno: 0x

Datum: 09.03.16 22:13

Děkuji za odpověď. Zítra se na to podívám na noťasu, u manžela. Už mi ho tam kdysi stáhnul, tehdy jsem si na něj nemohla zvyknout, už si nepamatuji proč, něco mi tam hodně vadilo. Ale , asi mi nakonec nic jiného nezbyde.

Datum: 09.03.16 22:22

Samozřejmě, že každýmu vyhovuje něco jinýho. Osobně si už ale neumím představit, přihlašovat se do emailu na webovým rozhraní. Používám několik emailů a všechny mám v jednom programu, nemusím být přihlášenej v několika emailech. Všechno vidím najednou.

Datum: 09.03.16 23:14

Já používám email jeden. Zítra písnu, k čemu jsem došla.

Datum: 09.03.16 23:50

Na Seznamu.cz změnili vzhled a hlavně rozložení odesílaných zpráv - hůř to už nešlo, vše špatně. Hlavně při odesílání skrytých kopií (email adres) není vidět prakticky nic - adresáti, tělo zprávy ... Nejde to upravit změnou vzhledu. Katastrofa *bzum*

Datum: 10.03.16 17:24

No, to jsem ráda, že jste mi to potvrdil. Nemá cenu tedy hledat řešení, ale přihlásit se jhinam. To to teda podělali! Koho mohlo něco tak uhozeného napadnout? Přijdou o hodně klientů. Možná, že to, po stížnostech, zase vrátí do původního stavu, ale to už jim uteče spousta lidí jinam. Asi jsou totálně slepí, když nevidí, že se s tím vůbec nedá pracovat. Děkuji za pomoc a objasnění.

Datum: 11.03.16 02:09

Tak pro všechny rádce, dneska se to okýnko pro adresu podstatně zvětšilo. Sice zdaleka ne, tak jak bylo původně, ale už se v něm dá hledat i mazat. Zaplať Pánbůh za ty dary! Ještě jednou díky za ochotu a pomoc, všem.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.