Nefunkční heslo k Windows/Microsoft účtu

Od: Datum: 06.03.16 09:02 odpovědí: 4 změna: 07.03.16 04:56
avatar

Zdravím, nevím co mě to napadlo, ale vytvořil jsem si přes tablet s OS Windows 8.1 účet na Microsoftu a po zapnutí tabletu to chce po mně heslo k tomuto účtu, které mi ale nefunguje. Chtěl jsem to přes stolní PC resetovat, ale předpokládám, že mi to stejně nepomůže, protože tablet chce poslední zadané heslo z důvodu offline režimu tabletu... Jak z toho ven? Díky moc!


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: wasube1
Datum: 06.03.16 13:34

http://www.svetandroida.cz/odemykaci-kod-pin-gesto-201508

Ptala jsem se strejdy google :
https://www.google.cz/?gws_rd=ssl
jak odblokovat zaheslovaný tablet a
Odblokování tabletu s androidem
dám sem 3 obrázky, ale sama nevím jak bych to udělala...
Kdyby Vám něco z toho vyšlo, napište sem, at si ostatní pak také vědí rady...o něco z tohoto - jsou to ale rady z netu, vše je na Vaši odpovědnost...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: wasube1
Datum: 06.03.16 13:43

Ono je důležité jestli ho můžete nějak připojit k internetu a pak se přihlásit na učet gmailu a tím si odblokujete tablet. Mělo by to tak fungovat, nebo restartovat přes hard reset, což je ale v tabletu a musíte ho otevřít. Popsáno na jednom obrázku. Vím že máte OS windovs, ale bývá to podobné co týče odblokování. Protože jsem nevěděla značku tabletu, to se pak dá spousta rad najít přímo na tělo. Informace zase chyběly.

Takže zkuste nejdříve to přihlášení na ten gmail.


doplněno 06.03.16 13:47:

Vysvětlím Vám proč by to tak mělo fungovat. Protože v tabletu jste využíval také učet gmailu. A tak potom když znáte heslo na učet gmailu v pc, které by zlodej nemohl znát, je vidět že tablet nebyl odcizen a tablet se probudí. Snad jsem to vysvětlila. Učtem gmailu jste pc a tablet propojil a to by měla být Vaše záchrana. Je to tedy jen teorie, skutečnost se teprve ukáže až to zkusíte.


doplněno 06.03.16 13:52:

https://www.google.cz/?gws_rd=ssl#q=jak+odblokovat+u%C4%8Det+microsoftu+na+tabletu

Tady je to už o windows operačním systému. Asi to nebude tak těžké...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.03.16 21:25
avatar

Děkuji, ale nějak se mi to nezdá. Popsané postupy jsou určeny pro OS Android. Internet na tabletu není možné před přihlášením zapnout, jinak by to bylo bez problému. Gmail jsem nikdy nepoužíval, ani na tabletu ani na PC. Poslal jsem dotaz na helpdesk Microsoftu, tak uvidím co poradí.

Datum: 07.03.16 04:56
avatar

http://www.zive.cz/poradna/za…0-cq-507917/?consultanswers=1

Je mi jasné, že to bylo více pro jiný OS, ale nenapsal jste, co máte vůbec za tablet, takže to bylo jen všeobecné, jak si lze poradit a hlavně kdyby někdo měl zablokovaný tablet s androidem, tak podle těch rad ho jde uspěšně odblokovat, pokud má učet u gmailu. Tady totiž každý píše své rady s tím, že i když se nemusí právě hodit tazateli, můžou se hodit jiným.

Když jste tablet registroval přímo u Microsoftu, možná s výrobním číslem, nebo macadresou tabletu, tak samozřejmě Vám Microsoft pošle odblokovací heslo. U androidu ho odblokuje heslo na gmail. Napojit se musí tablet přímo na internet, ne na wifi. Určitě by tady byli všichni rádi, kdyste popsal jestli se Vám povedlo tablet pomocí Microsoftu odblokovat, za jak dlouho a jakým způsobem. Protože by to mohlo pomoci dalším. Děkuji za Váš čas.

Jinak dodám, pokud lidi máte tablet v záruce, nesnažte se ho resetovat sami otevřením tabletu kvůli tlačítku hard reset. Můžete ztratit záruku, když tablet otevřete nešikovně.


doplněno 07.03.16 05:29:

Možná to tam nebylo moc jasné pro aindroidy - přihlásit se na učet gmailu v pc! A tablet připojit USB kablem k pc - napište ti, kterýmn to nějak pomohlo a jak to nakonec pomohlo.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.