Jak odinstalovat internet exploler

Od: Datum: 20.11.12 22:26 odpovědí: 4 změna: 21.11.12 22:04

Internet exploler verze 8 a po aktualizaci i 9 se velice dlouho otevírá a posléze zablokuje všechny funkce počítače kromě tlačítka START. Je nutné počítač restartovat a to vše se opakuje, nic nepomáhá. Potřeboval bych jej zcela odstranit ze systému a pak stáhnout novou instalaci. V ovládacích panelech a odinstalátorech není k nalezení. Devítka se dá smazat, protože je v aktualizacích, umístění osmičky jsem nenalezl. Bude nejspíš v systému, ale jak se k jeho odinstalování dostat? Poradíte někdo?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: mowla*
Datum: 20.11.12 22:31

IE se odinstalovává velice špatně... :-D

Ale tohle vypadá spíše na ´zablešený´ systém - jaký máš antivir?

doplněno 20.11.12 23:31:

Zkus ještě - případně - SuperAntiSpyware ( http://www.slunecnice.cz/sw/superantispyware/ )...

Pro různé verze Win je návod tady - http://support.microsoft.com/kb/957700/cs , můžeš to případně zkusit ´natvrdo´ např. pomocí Revo Uninstaller ( http://www.slunecnice.cz/sw/revo-uninstaller/ )...

Ale - jen tak pro jistotu, než si začneš hrát - máš zálohovaný data? :-D

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 20.11.12 22:45
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.11.12 23:08

Antivir mám Avast, neustále aktualizovaný. Déle Spybot-Sarch. Jednou týdně čistím počítač Glary Utilities. Nemyslím si, že by příčinou vir, nebo jiný škodlivý software.

Datum: 21.11.12 22:04

Podařilo se odinstalovat explorer 8 i 9. Restartoval jsem. Vyčistil jsem disk i ragistry. Ze slunečnice jsem stáhl explorer 9. Restartoval jsem, a jsem tam kde jsem byl na začátku. V nabídce není čeština i když na slunečnici je čeština uvedena. Strašně dlouho se načítá a opět zablokuje celý počítač, kromě START. Po restartu vše funguje bez závad. Běžně používám Firefox. I google chrome pracuje bez závad. Nevím pokud trvale odinstaluji internet explorer, zda to neovlivní chod některých programů.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.