Zvolený program lze přehrát jen na území ČR

Od: Datum: 24.02.16 09:57 odpovědí: 2 změna: 24.02.16 10:38

Dobrý den,

chtěl jsem si na internetu pustit záznam pořadu na České televizi, vypisuje mi to hlášku "Zvolený program lze přehrát jen na území ČR". Přitom sedím doma v Olomouci. Nevíte v čem by mohl být problém? Zkoušel jsem i další pořady a u všech mi to napíše stejnou hlášku. Je to celkem na nic, protože se prakticky na nic nemohu podívat.

Děkuji za rady

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.02.16 10:35
Můžete začí tím, že na stránce mojeip.cz zjistíte, odkud jste připojen. Nemáte zapnutý nějaký anonymní mód prohlížení? Pak by jste mohl být připojen přes zahraniční proxy servery.
Ohodnoceno: 0x

Od: ben®
Datum: 24.02.16 10:38

Dobrý den, zkontrolujte si připojení k internetu v prohlížeči, resp. IP adresu.

Měla by být česká a neměl by se používat proxy server (možná jste s proxy experimentoval). Jinak, např. Všechnopárty jde přehrát. Zdravím!

P.S. Můžete zkusit i vymazání cookies a mezipaměti prohlížeče (nebo jiný prohlížeč).

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.