Vypálené dvd přehrávač nepřehraje celé

Od: Datum: 21.02.16 21:19 odpovědí: 8 změna: 22.02.16 08:59

Dobrý den,

měla bych malou otázečku. Vypálila jsem dnes dceři tři pohádky na dvd (DVD+R), jsou v avi. Když jsem jí to chtěla v přehrávači pustit objevila se v nabídce přehrávače pouze jedna první pohádka. Nic dalšího. Když vložím dvd do pc, jsou tam pohádky tři. Přehrávač je dosti starý (Philips HTS 3300) tak nevím jestli "nebere víc filmů na jednom" ...nemám kde vypálené dvd ještě vyzkoušet. Co myslíte?

Díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.02.16 22:07

Doba vypalování DVD je už pryč a tak lovím z paměti. Nepíšeš, v jakém formátu pohádky byly. Bylo DVD uzavřené? Některé přehrávače měly problém s DVD+R.

doplněno 21.02.16 23:03:

Asi první, co bych zkusil, by bylo uzavření toho DVD. Já DVD vždycky uzavíral. A vypaloval jako videoDVD (asi), spustitelné ve stolních přehrávačích. Ale už si to fakt moc nepamatuji.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 21.02.16 22:56

Je to v avi (typ souboru: videoklip .avi), uzavřené není ted jsem tam vypálila další krátkou pohádku a na přehrávači stále jen ta jedna první...

Datum: 21.02.16 23:03

Dobrý den.V jakém programu to vypalujete?

Ohodnoceno: 0x

Od: neo*
Datum: 21.02.16 23:50

v jakem rozlišení je ta pohadka která se přehraje ...překonvert.ostaní do stejného a pujdou všechny..

Datum: 22.02.16 00:27

Pánové, na mě musíte PL...*smich*

Mám Win7 a na nich Nero. Ale Nero asi (*smich*) neužívám. Udělala jsem screen obrazovky, kliknu jen na "vypálit na disk" a je to ...

Datum: 22.02.16 01:03

Pokud máte Nero,vypálil bych to v něm.Otevřete si ho a vložte soubor po souboru.Datové DVD umí i Windows media player,který je součástí Windows.

Od: pepr®
Datum: 22.02.16 01:40

Jak lze vytvořit disk s hudbou nebo videem, který bude fungovat v přehrávači disků CD, DVD nebo Blu-ray?

Chcete-li vytvořit disk, který bude možné přehrávat, použijte program pro vypalování hudby nebo videa. Pokud použijete ke zkopírování hudebních souborů na disk systém Windows, budou kopie ve formě souborů a ve většině běžných přehrávačů CD nepůjdou přehrát. Skutečnost, zda je možné některé hudební a video soubory přehrávat, závisí na typech audio a video souborů, které podporuje přehrávač disků CD, DVD nebo Blu-ray, a na typu disků, které přehrává.

Toliko nápověda systému Win7.

Takže, jak píše kolega, použijte zmíněné Nero. Můžete zkusit vytvořit i to "Datové DVD", ale "Video DVD" bude jistější.

Podle návodu k použití váš přehrávač mimo jiné přehrává "Uzavřené DVD+R(W) disky" Takže bych doporučoval DVD po vypálení uzavřít. Nevím jestli se to po vypálení "Video DVD" neudělá automaticky.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 22.02.16 08:59

Děkuji...i když jsem ted zjistila že si tím moc nepomůžu. Jsem poslední krok před vypálením a jedna první pohádka mi zabere 4,37 z 4,38 GB. Takže se tam vejde stejně jen ta jedna *smich*

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.