Různá orientace stránky v jednom souboru

Od: Datum: 21.02.16 19:47 odpovědí: 1 změna: 21.02.16 19:49
avatar

Nevíte někdo, jestli umí Word2007 různé orientace stránek(svisle a naležato v jednom dokumentu? Nebo platí nastavení vždy pro celý dokument? Potřebuji do souboru vložit tabulky, které se na svislo nevejdou. Buď jsem slepej a řešení je primitivní, nebo nevím. Tabulky jsou dost složité a nechce se mi je tvořit už otočené o 90°st. Děkuji předem za nakopnutí správným směrem.


doplněno 21.02.16 20:11:

host: díky za radu. Zkusím, a dám vědět jak jsem dopadl.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: host*
Datum: 21.02.16 19:49

Konec odddílu, v tom se nastaví požadovaný formát stránky a pracuje s ním. Když se má opět změnit, opět se udělá konec oddílu. V každém oddílu se dá třeba i upravit číslování stránek, hlavička, patička, nejen pozice na výšku/na šířku.

Vyzkoušejte si to nejdříve nanečisto na nějaké kopii jiného textu, kterou můžete klidně pokazit a pak smazat a až to budete umět načisto, stejně si udělejte nejdříve záložní kopii, co kdyby se něco pokazilo..., aby zůstal originál pro další pokusy a práci.

Také se podívejte na zaškrtnutí, jestli platí pouze pro zvolený oddíl, nebo na celý dokument, nebo od tohoto oddílu dál...

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.