Jaké cloudové úložiště bez přihlášení?

Od: Datum: 18.02.16 22:11 odpovědí: 4 změna: 19.02.16 19:46

Zdravím poradnu.

Chtěl bych od spolužáků sesbírat fotky, ale nikomu se nechce mi to nosit na flashce. *smich* Proto se ptám, jestli znáte nějaké cloudové úložiště, kde bych mohl být já správce a ostatní jen nahrávaly fotky a videa. Jde mi o to, aby to bylo inuitivní a nebylo potřeba nějaké složité archivování a posílání každýho odkazu zvlášť pro každou fotku. Něco, jako třeba nyní nabízí Photos od Google, ale bez potřeby přihlášení.

Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 18.02.16 22:34

Dobrý den, možná by Vám stačila služba viz odkaz. Nahrávat soubory RAR s heslem a nechat si zasílat odkaz a heslo - a Vy si to stáhnete. Zdravím!

http://leteckaposta.cz/

Ohodnoceno: 2x

Datum: 18.02.16 22:53

Disk od Google. Vytvoříš složku, nastavíš práva a dostane se do ní každý, komu dáš odkaz. Soubory se tam dají nahrát pouhým přetažením z PC.

Ohodnoceno: 2x

Od: stek®
Datum: 19.02.16 06:56

Vážně? To jsem právě vůbec nevěděl a hledal jsem to tam než jsem zeptal. Děkuji. :)

Od: planetka*
Datum: 19.02.16 19:46
Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.