Skype, hovory/video

Od: Datum: 17.02.16 11:15 odpovědí: 5 změna: 18.02.16 09:29

Ahoj, chtěl jsem se jenom zeptat, jak je to když někomu voláte, jakože dáte video-hovor a on nemá kameru a mikrák? Jde mu vůbec volat? Je to tlačítko přístupné nebo není. Jakože mu volatá on to zvedne a pak nic protože kameru nemá nebo mu třeba nefachá..?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.02.16 11:44
avatar

Pokud dotyčný nemá kameru tak vás nemůže vidět a pokud nemá ani mikrofon tak vám samozřejmě nemůže odpovědět ale slišet by vás mohl.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: korel
Datum: 17.02.16 12:00

Mě se jedná pouze o to, jestli pokud já nemám kameru ani mikrofon, tak jestli osoba na druhé straně světa, která mi chce volat to ví? Například to může vědět tak, že tlačítko u mého profilu je nějak vysvíceno a nelze jej stisknout a ani mi volat? O tohle mi jde...Snad už si rozumíme.

Datum: 17.02.16 14:38
avatar

Pokud kliknete na někoho koho máte v seznamu Skype a on vás, tak po vašem kliknutí se mu zobrazí že mu voláte a pokud to neveme zůstane mu vzkaz že jste ho volal. A navíc je tam i to že můžete komunikovat i písemně.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.02.16 17:16
avatar

Rozumím tomu naco se ptáš. Myslím si že to Skype nepozná, protože můžeš mít Skype puštěný na mobilu,který nemusí mít přední kameru, a zároveň na kompu který kameru má. A pak si vyber. Nevím to přesně, jen odhaduji, nešlo by napsat na jejich podporu, třeba ti odpoví, nebo s nějakým kamarádem poblíž vyzkoušet, odpojit od PC mikrofon a kameru, a kouknout jestli to bude u kontaktu poznat.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: vogi®
Datum: 18.02.16 09:29
Když to zvedne a vy budete mít kameru a mikrofon, bude vás slyšet a vidět, ale bude moc jedině komunikovat po chatu. Vy jej samozřejmě neuvidíte.
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.