Kam zmizely maily?

Od: Datum: 17.02.16 00:54 odpovědí: 4 změna: 17.02.16 16:13

Prosím o radu. Zničehonic mi pod rukou zmizely všechny nepřečtené maily, některé velmi důležité. Můžu je ještě dohledat? A příp. kde?Já jsem je tedy nikde nenašla, ale stále čtu hlášku, že mám asi 45 nepřečtených mailů, a nikde nic. Už se mi to kdysi 2 x stalo, ale nic tak moc důležitého v nich nebylo.Na hlavní straně Seznamu.cz se mi v mailech objevily staré maily ze složek a teď přibylo, že mám ve schránce 2 nepřečtené maily. Když kliknu na doručené, tak je tam zase prázdno. Tento týden se mi už jednou maily přestěhovaly najednou ze schránky do nějaké složky ve schránce, tak jsem je vrátila do nepřečtené pošty, ale teď si už nevím rady.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 17.02.16 05:20

Dobrý den, toto se zde již v minulosti řešilo a myslím, že nevyřešilo, resp. jde o chybu na Seznamu - prostě není spolehlivý a dokonalý. Ono tam není zase tolik možností, kam se podívat a jestli nejsou maily v Archivu, Spamu nebo Koši, tak je tam těžko uvidíte. Můžete zkusit přhlásit se na Seznam z jiného PC. Můžete zkusit i jiný prohlížeč ve svém PC nebo si vyčistit cookies a mezipaměť současného prohlížeče a znovu se na Seznam přihlásit - ovšem, zřejmě toto nepomůže. Můžete kontaktovat podporu na Seznamu s dotazem. Pokud chcete předejít těmto problémům, tak používejte v PC např. program Thunderbird a poštu si ze Seznamu stahujte do PC. Potom budete mít vše ve svém PC a nebudete závislá na "schopnostech" Seznamu a jeho omylech. Zdravím!

P.S. Pokud znáte odesílatele důležitých mailů, tak je požádejte o nový mail nebo mohou zaslat stejný mail (pokud ho mají uložený).

Ohodnoceno: 2x

Datum: 17.02.16 06:52
Seznam má naprosto skvělé mapy, ale jinak stojí za zlámanou grešli. Doporučuju zvážit jinou službu.
Ohodnoceno: 0x

Od: babusa
Datum: 17.02.16 15:13

Mně se to ještě nestalo,ale kamarádce ano,telefonovala mi jednou,co se se mnou děje,že jí neposílám mejly,že ode mne dlouho nic nemá-a já jí posílala denně a hodně.Probíraly jsme to,až mně napadlo,aby se podívala do spamu-všechny mejly ode mně tam byly,pravděpodobně někdy můj mejl místo "smazat" odťukla "spam" a od té doby jí to lítalo ode mně do spamu.A myslím,že mně měla v " zablokovaných,"nevím jak se jí to povedlo,asi skřítek.Já tomu houby rozumím,může to být nějak jinak,ale okoukněte to.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 17.02.16 16:13

Děkuji za rady, samozřejmě jsem prolezla všechno. Nejde o to, že by maily nechodily, ale ze schránky před mýma očima nenávratně zmizely. Už se mi to stalo 3x, vždy po delší době. Tentokrát tam byl důl. mail, výzva k zaplacení a tak mi to tentokrát není jen líto, ale fakt mám obavy, co nastane, když nezaplatím. Abych třeba za rok nedostala výzvu k zaplacení nějaké šílené "pálky", vč. sankcí.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.