IDnes automaticky přehrává další video

Od: Datum: 13.02.16 19:14 odpovědí: 2 změna: 14.02.16 03:38

Nevíte někdo, jak se videopřehrávači na iDnes trvale zakáže automatické přehrání následujícího videa a tím i načtení dalšího článku? Na Youtube to nastavit jde, ale u iDnes jsem to nenašel. Otevřu stránku, pustím video, ono se ale přehraje dřív, než dočtu článek a utomaticky načte další video, včetně dalšího článku. Sice se tam na pár sekund objeví tlačítko "přerušit odpočet", ale když čtu, tak nevnímám. Je to pěkněj vopruz. Nebo vám to nedělá? Mám Mozillu.

Třeba zde: http://auto.idnes.cz/vitr-dal…c=A160205_165759_automoto_fdv


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.02.16 03:38

Není to bohužel ono.

1 Zakázal jsem pro jistotu všechy pluginy, ale video se přehrává stejně.

2. Zkusil jsem v mozille media.autoplay.enabled na false, ale nepomáhá to. Jednak se to pak chová blbě, video sice vidět není, ale přehrávač jakoby běží, jen není vidět obraz, video není možné ani ručně spustit, protože je tam jen tlačítko pause.

Navíc to stejně neřeší problém iDnes, protože jak to video jednou spustím, tak oni vlastně těmi dalšími videi jen pokračují v jeho pžehrávání. Asi budu muset otestovat nějaké blokující doplňky.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.