Program na vyfoukání prachu

Od: Datum: 13.02.16 02:38 odpovědí: 16 změna: 24.02.16 16:50

Dobrý den

Tento týden v pondelí 8-2.2016 jsem dávala k IT nový pc protoze mi nešel odinstalovat eset.

A mela jsem tam prográmek co muj pc lenovo vlastnil na odstraneni prachu mám 8.1 win

ale na IT porgram smazali a napsali prebytecné... je to takové jako by bylá ikonka a cistí to pc morek od prachu, Nevíte se ta apka jmenuje? Děkuji moc. Potrebuju ji tam znova dát,

R

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: juraja
Datum: 13.02.16 03:20

Dobré ranko

Lenovo Energy Management

Ohodnoceno: 0x

Datum: 14.02.16 08:47
spis jsem myslel, ze program by mel otocit otacky ventilatoru naopak? a ventilator by mel tedy nasavat vzduch opacnym smerem? Ale to s tim stlacenym vzduchem neni spatny napad.

Od: matrina
Datum: 14.02.16 18:59

JENZE TEN ENERGY to neumí ten mám taky me smázli tamten ten energy je dobrej na udrzení baterky jako zivotnost

Datum: 13.02.16 08:48
Kup si prográmek "stlačený vzduch". Mají v každém kšeftu s pc za cca 100kč.

Od: bour
Datum: 13.02.16 08:56

Kdo ti to natutal, že roztočením do nejvyšších otáček se větrák vyčistí? Viděla jsi někdy, že by se ten "odstraněný prach" někde obejvil?

PS: program hwinfo32 umí ovládat otáčky větráku ----na Lenovo ale bude nejsíš ThrottleStop - Manual - 7

Datum: 13.02.16 14:42

no vím že ten prográmek vlatsnil pc pri prinesením ale na iIT MI TO SMÁZLI :(

já jim pritom nerikala aby neco jiného mazali nez to co meli ale delali cosi navic

sice jsme ráda za bez viruz apod a odstra neni antivir co nesel odinstalovat ESET,

Ale nerikala jsem jim neco navíc A ten prográmek to opravdu roztocil ale ní na xxx otácek jak popisuje.

A u nás u IT vycistení je za 350 KČ

Od: banok
Datum: 13.02.16 23:55

Kup si tohle a foukni do větráku...a bacha,vyletí hromada prachu...

http://www.zbozi.cz/hledani/?q=stlaceny%20vzduch%20ve%20spreji&razeni=nejlevnejsi

Od: josef42
Datum: 14.02.16 12:22

Nebo jestli doma máte kompresor tak do toho párkrát fouknite, efektivnější než vzduch v plechovce

Datum: 14.02.16 19:02

Dik moc uvazuju o tom:))

Datum: 14.02.16 19:02

Dikm moc uvazuju o tom.

Od: neo*
Datum: 14.02.16 16:16

chci se zeptat Hwinfo32 umí regulovat otáčky větráku?Mám dojem že jen ukazuje stav komponent teplota,rychlost.frekvence...

Datum: 14.02.16 18:02

Ano, ale myslím že jen u HP Elitebook. Kdysi jsem zkoušel i http://www.almico.com/speedfan.php a na pár strojích to fungovalo

Datum: 22.02.16 12:07

Dobrý den.

Tyto aplikace jsou zpravidla naprosto kničemu, například tato aplikace od Lenova na čištění od prachu nemá vůbec smysl. Aplikace pouze roztočí ventilátor na plné otáčky (v obráceném směru jej roztočit nelze), a tím, akorát nahromaděný prach v chlazení notebooku akorát více "upěchujete" a nijak tomu nepomůžete. Takže celkem chápu, že v serise vám tuto aplikaci odinstalovali (já bych udělal to samé), Nejlepším a zárověň nejlevnějším řešením bude koupit stlačený vzduch v plechovce (předpokládám, že kompresor doma nemáte).

Mimochodem mám spolužáka, také s notebookem od lenova a také s touto aplikací a už by několikanásobným zákazníkem, protože se mu chlazení prachem naprosto ucpalo, takže jsem mu doporučil tuto s prominutím dementní aplikaci odinstalovat...

Od: bour
Datum: 23.02.16 12:30

S tím bych byl opatrný, těžko se ale k tomu vyjadřovat, nevím vlastně co je to "za IT znalce" a až vůbec bych jim nesvěřoval softwarové problém, natož data v HDD (to si každý má sám řešit), servis mít jen na HW problémy a firmware

Datum: 24.02.16 16:50
Zapoměl jsem do příspěvku dopsat, že byl MÝM zákazníkem, a myslím si, že mně se dá bezpečně věřit...

Datum: 23.02.16 19:48

Teda, na co ty lidi ještě nepřijdou. Program na vyfoukání prachu z PC. To je od Horsta Fuchse, ne?

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.