Nevyžádaná pošta

Od: Datum: 10.02.16 10:47 odpovědí: 6 změna: 10.02.16 21:09

Dobrý den. Prosím Vás nevíte někdo jak zrušit některým mailovým adresám odesílání nabídek do mé mailové pošty? Sice mi to padá do spamů, ale je toho čím dál víc a mě to štve. Nechci to dostávat do žádné pošty. Byť je tam nabídka k odhlášení adresy ze seznamu s následným ujištěním v AJ, že jsem byla úspěšně zrušena, ale stejně nabídky chodí dál. Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.02.16 11:17

Problém u spamu je ten, že pokaždé chodí z jiné adresy.

Takže blokování jednotlivých adres nemá moc velký význam.

Buďte ráda že to skáče do spamu a ten jednou za čas projdete a smažete, nebo se sám smaže po nějaké době.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 10.02.16 11:56
Pokud jde o zprávy posílané z jednoho serveru který neustále mění jméno odesilatele, dá se ze zdrojového kódu vytáhnout odesílací IP adresu a nastavit ve spam filtru okamžité mazání bez ukládání pro tu konkrétní IP. Postup ale zabere amatérovi dost času, takže je otázka jestli to za tu práci stojí.

Datum: 10.02.16 11:20
1. spam filtr 2. email pro různé registrace a druhý pouze osobní

Od: ben®
Datum: 10.02.16 11:21

Dobrý den, můžete to trochu omezit tím, že např. při nakupování v e-shopu si tam odškrtnete, že si nepřejete zasílání nabídek nebo novinek (někdy to tam je v objednávce). Dále nebudete nikde na internetu zveřejňovat svou mail. adresu.

A pokud klepnete ve spamu na to odhlášení, tak tím pouze potvrdíte doručení a to, že Vaše mail. schránka je stále aktuální - lepší je pouze nereagovat a spam smazat. Zdravím!

Ohodnoceno: 2x

Od: asitakhle
Datum: 10.02.16 20:12

Je dobré mít několik emailových adres.

Jednu originální pro přátele a pak zbytek. Jednu pro úřady a různé podniky, jak ČEZ, plynárny atd, a jednu pro obchody možná jinou pro brouzdání po netu.

Potom názorně vidite kdo komu prodává adresy.

Od: mp
Datum: 10.02.16 21:09

Pokud nechcete dostávat spam, tak bude nejlepší si nezakládat žádnou emailovou adresu. To máte jako byste chtěla jezdit po silnici a nepotkávat žádná auta. Nebo jít po chodníku a nepotkat žádný lidi. Taky by se mi to občas líbilo, ale je to nereálné. Takže všechny tyto stesky, jako nevhazování reklam do schránky, nevolání neznámých čísel, a nedostávání spamu prostě chápu ale vlastně nechápu. To poznáte až Vás bude někdo opravdu fyzicky obtěžovat. Hlavu vzhůru, jsou i těžší problémy.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.