Jaký program na převod DVD?

Od: Datum: 08.02.16 12:32 odpovědí: 8 změna: 09.02.16 10:21

Prosím mám spoustu DVD a rád bych je převedl do formátu avi nebo mpg.Neznáte nějaký program,kterým bych mohl tyto DVD předělat bez ztráty kvality videa a zvuku?Klidně to může mít stejnou velikost po převedení jako orig.DVD.Velmi děkuji za odpovědi.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.02.16 13:26

Já používám Format Factory a mohu ho doporučit.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 08.02.16 14:29
Nebo výborný multiplatformní Handbrake. Ale spousta dvd bude milion hodin encodovani i na silném pricesoru.
Ohodnoceno: 0x

Datum: 08.02.16 16:02
Format Factory používám též a vše OK
Ohodnoceno: 3x

Datum: 08.02.16 17:16

Taktez format factory. Cesky, zdarma, intuitivni, presto mocny ...

Ohodnoceno: 2x

Od: jomi®
Datum: 08.02.16 19:11

Chci se zeptat už jsem to několikrát zkoušel v Format Factory,ale vždy se mi převede jenom jeden oddíl pak to začne (jakdyž problikávat)a nejde to dál.Poradíte co s tím?DÍKY.

Datum: 09.02.16 09:48

Chcete tedy orginál nebo vypálené DVD převést do formátu avi,mpg, a v jakém formátu jsou na DVD?

Datum: 09.02.16 10:08

Pro převod DVD do AVI formátu můžete využít například programu WM Converter, který najdete ke stáhnutí zde - http://mujsoubor.cz/prevod-videa/wm-converter. V programu pak stačí vybrat vstupní soubor "Input Files" a v "Output files" vyberete složku, kam se má video uložit. Následně vyberete požadovaný formát AVI, který se nachází v horní liště a dáte "Convert".

Datum: 09.02.16 10:21

Pro váš dotaz by se hodil tento: VSO DVD Converter

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.