Jak odebrat operační systém

Od: Datum: 02.02.16 14:42 odpovědí: 7 změna: 03.02.16 10:12

Zdravím,poradí mi prosím někdo jak rychle a snadno odstranit omylem nainstalovaný 2.operační systém z notase,mám ted W7 a Ubuntu,rád bych tam opět měl jen Windows 7,děkuji,nerad bych znovu instaloval W7 z instalančního disku a Ubuntu mi tady je nyní na nic a hlavně ho fakt nechci.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 02.02.16 17:43

Dobrý den, no, a co všechny soubory od Ubuntu pod OS WIN-7 prostě smazat? Zdravím!

P.S. Kde je Ubuntu snad vidíte (pokud je filesystém HDD FAT nebo NTFS), tak nesmíte smazat nic jiného.

Ohodnoceno: 0x

Od: host
Datum: 02.02.16 17:45

Reinstal komplet celýho pc, bohužel.

Od: jmlc®
Datum: 02.02.16 17:48

Omlouvám se - trochu tomu nerozumím - máte W7 a Ubuntu a chcete mít jen W7. Jedná se o notebook, který měl původně W7? Nejde udělat tovární nastavení systému z disku noťase?

Nebo chcete jen smáznout OS - Ubuntu? Máte ho na shodném disku nebo jste si disk rozdělil?

Datum: 02.02.16 17:53

Taky bych to viděl na přeinstalaci s formátováním disku. Odkaz na Ubuntu je v zavaděči a je otázka, jak bude potom zavaděč fungovat - jestli jen nabídne neexistující možnost, nebo se sekne.

Datum: 02.02.16 17:58
Co si mám představit pod pojmem omylem nainstalovaný operační systém?

Od: adal®
Datum: 02.02.16 18:06

podle tohoto postupu se Ubuntu zbavíš, pozor na opravu zavaděče čti pozorně není to uplně sranda http://wiki.ubuntu.cz/odstran%C4%9Bn%C3%AD_ubuntu#odstran%C4%9Bn%C3%AD_ubuntu

Ohodnoceno: 1x

Datum: 03.02.16 10:12
na blbnutí s os a bezpečné testy sw je super virtualbox.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.