Smazaný obrázek

Od: Datum: 01.02.16 20:29 odpovědí: 3 změna: 02.02.16 09:10

Když se omylem smaže obrázek a vysype koš, dá se ten obrázek najít? Umí to odborník? A to je ten obrázek někde uložen navždy a specialista to dokáže?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.02.16 20:32

Pokud místo na disku, kde byl ten soubor, nebylo přepsáno, určitá šance na obnovu je. Tip http://www.stahuj.centrum.cz/…/bezpecne_mazani/restoration/


Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.02.16 08:01
avatar

Umí to nejen odborník, při troše snahy to zvládnete taky. Nesmíte si ovšem místo na disku, kde byl obrázek uložený, přepsat dalším záznamem (pak už to nezvládne ani ten odborník). Už se to tu řešilo několikrát, třeba tady.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.02.16 09:10
avatar

Co se týče smazaných fotografií, tak nikdy se mi neosvědčila dokola opěvovaná Recuva apod. Vyzkoušel jsem spousty programů, které sice smazaná data našly, ovšem třeba fotky to obnovilo do podoby pouze malých ikonek, takže k nepoužití, nebo na fotce bylo jen černo a nic víc. A to samé s textovými dokumenty, které po obnově ukazovaly paznaky nebo ani nešly otevřít.

Jediný program, který mi většinu smazaných fotek, dat našel se jmenoval Stellar Phoenix, který data obnovil do normální podoby.

Vždy platí, že nesmíte data přepsat, pak máte smůlu a je dobré ten program neinstalovat na disk, kde byla smazaná data, ale třeba ho spouštět z USB disku apod.

Žádný program není stoprocentní!

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.