Proč to nejde dát hru Eloa na fullscreen?

Od: Datum: 31.01.16 01:15 odpovědí: 2 změna: 31.01.16 14:27

ahoj všichni prosím poradte mi,stáhla jsem si online hru (Eloa),nechce se mi spustit do uplného rozlišení (myslím tím fullscreen),zkoušela jsem všechno nastavení a rozlišení obrazovky,dokonce i klávesové zkratku a nic mi nefunguje a taky jsem zkoušela restartovat počítač a odinstalovat a znovu Elou nainstalovat =( mám dokonce i další online hru staženou a je to taky online hra ale ta normálně funguje pls poradte mi a děkuji mnohokrát =)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 31.01.16 07:50

Dobrý den, a kde tu hru spouštíte, resp. spouští se v okně? To okno nejde tažením myší roztáhnout nebo maximalizovat (což by bylo skoro fullscreen)?

Zdravím!

doplněno 31.01.16 17:19:

Takže, změna v nastavení rozlišení obrazovky byla uskutečněna, ale nepomohla.

Zkuste najít složku, kde je hra nainstalovaná a podívejte se, jestli tam není nějaký soubor jejího nastavení (možná s koncovkou INI). V takovém souboru by mohla jít udělat ručně změna rozlišení obrazovky (stejná jako je v NTB) a změnu uložit. Nebo zkuste od spustitelného souboru EXE vytvořit zástupce a v jeho Vlastnostech zvolit spouštění v okně, resp. v maximalizovaném okně - a hru spustit přes zástupce.

Ohodnoceno: 0x

Od: maky*
Datum: 31.01.16 14:27

Tu hru Elou spouštím na notebooku a nemá žádné okno kde by bylo možné ho z maximilizovat nebo minializovat,ta hra se má po spustění automaticky roztáhnou po celou obrazovku jako u jiných her (např: Wold of Warcraft) bohužel se hra Eloa po sputění načte ale ne přes celou obrazovku ale jen část,abyste pochopili jak to myslím: je to jako když máte obrázek který chtete si nastavit na plochu vašeho počítače nebo notebooku,poté se obrázek zvětší nebo zmenší podle počítače,pak ale zjistíte,že obrázek je mnohem větší než je maximální velikost 1920x1080 a máte jen část zvětšeného obrázku na počítačové ploše.Vypadá to jako by z celého obrázku byla jen jeho uříznutá čast.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.