Disk Google - nesoulad ve využití prostoru

Od: Datum: 29.01.16 13:45 odpovědí: 2 změna: 30.01.16 11:41
avatar

K synchronizaci dat využívám DiskGoogle, který nabízí 15GB. Dnes jsem tam přidal 18MB soubor a při synchronizaci mi to zahlásilo chybu ve smyslu, že mám vyčerpanou kvótu. V Průzkumníku mi to hlásilo, že souborů je 6GB, ale na webu DiskGoogle ukazuje 15GB. Pokusně jsem už ty největší objemy odstranil (cca 3GB), ovšem DidkGoogle si tvrdošíjně stojí za svými 15ti gigy. Jednotlivé položky se mi kontrolovat nechce (jsou jich tisíce) a tak se ptám, kde může být zakopané jádro pudla:

1. proč rozdíl mezi PC(průzkumník) a DG(web)?

2. proč i po umazání cca poloviny dat stále DG blokuje synchronizaci 18MB souboru?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: vl®
Datum: 29.01.16 13:51

Neznám sice odpověď na vaši otázku, ale proč používat Disk Google, když existuje plno jiných řešení a s mnohem větší kapacitou.
Osobně používám cloud MEGA, kde mám zdarma 50 GB prostoru a jistotu toho, že k datům mám přístup jenom já ( end-to-end šifrování ).

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 30.01.16 11:41
avatar

Díky za info - už to testuji, ale zatím s tím zápasím - očekával jsem, že se u mne vytvoří synchronizační složka (tak jako je tomu u DiskGoogle nebo DropBoxu), ale zatím jsem neporozuměl "filozofii" tohoto cloudu. A také se mi občas některé soubory nepřenesou (nějak to nemám pod kontrolou). Budu se moct případně obratit s prosbou o radu?

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.