Externí disk SAMSUNG se nezobrazuje

Od: Datum: 29.01.16 13:32 odpovědí: 4 změna: 30.01.16 08:05

Mám takovej problém, měl jsem položenej disk ve výšce asi 20cm nad zemí. Sestra mi ho omylem ten disk shodila na zem.
Předtim bylo slyšel jak se disk točí a ted když ho připojím do PC tak jen pípne, ale nezobrazí se.
Počítám s tím, že je asi rozbitý, ale je možnost z něj nějak získat data? :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.01.16 14:32

Pokud se vám disk v systému vůbec nezobrazí, pak je jedinou šancí nějaká firma, která se zabývá záchranou dat, což stojí obvykle nemalé peníze. V opačném případě byste mohl zkusit software na obnovu dat, je jich spousta, výbornou zkušenost mám s Ontrack EasyRecovery. Další tipy zde http://www.zive.cz/clanky/nej…u-a-opravu-dat/sc-3-a-167002/

Ohodnoceno: 0x

Datum: 29.01.16 15:13
pokud při pádu běžel, je nejspíš poškozená plotna. jinak záchrana dat je od firmy pro běžného smrtelníka cenově nedostupná.

Od: kellne
Datum: 29.01.16 20:00

Nenačte se mi bohužel vůbec v PC.

Koukal jsem na nějaký návod jak to opravit tak zítra to zkusím otevřít a uvidíme :)

Datum: 30.01.16 08:05
zkus zapojit přímo na sata.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.