Hlášení příchozího mailu v mobilu

Od: Datum: 26.01.16 11:17 odpovědí: 9 změna: 27.01.16 10:52

Mám dvě mailové adresy. Na babku a na jméno. Mobil mi sms.kou hlásí nově příchozí maily na jedné adrese. Já bych chtěla, aby mi hlásil příchozí mail i na druhé adrese. Víte někdo, jak to mám udělat?

Kdysi mi to nainstalovali do mobilu v kontaktním místě mého operátora. Nechci tam znovu chodit a stát frontu. Mám nějaká jednání s UPC a jejich maily mi chodí na adresu se jménem. Chtěla bych vědět, bez toho, že zapnu počítač, že mi od nich přišel mail. Umíte mi někdo poradit hodně polopaticky? Děkuji ;)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.01.16 11:19

Babko, a kde ty emailové adresy máte? Seznam.cz, Centrum.cz, Google...? U těchto poštovních adres jde v nastavení si do filtru dát upozornění na mobil... Je tam i na to návod.

doplněno 26.01.16 11:27:

Aha...s Atlasem nemám zkušenost. Ale někdy to lze řešit i tak, že si poštu z Atlasu necháte přeposlat v kopii na Seznam. a tam už si nastavíte upozornění na mobil.

doplněno 26.01.16 11:48:

No právě... ta pošta z Atlasu přeposlaná na Seznam se vám ohlásí tím upozorněním na mobil na Seznamu. Taky jsem to tak měla, jelikož nevlastním nějak extra chytrý mobil s internetem...

Ohodnoceno: 2x

Datum: 26.01.16 11:23

seznam.cz mám v mobilu a potřebovala bych atlas.cz.

Datum: 26.01.16 12:02

Dobrý den.Já bych to vyřešil tak,že bych si ten atlas nechal přesměrovat na seznam.Tam jde nastavit,jestli chcete ty maily přeposlat a smazat,nebo přeposlat a stejně nechat i na atlasu.Tak si ověříte,že se Vám skutečně přeposlaly.Ale je to spolehlivé.mám to už léta tak nastavené,akorát mám gmail.

Datum: 26.01.16 13:30
Babko uz se to tu řeší. V mobilu máte aplikaci - taková obálka E-mail. Je to emailovy klient. Tam si nastavíte všechny adresy a e-maily budou chodit přes toho klienta, na jednom místě, nemusíte platit za SMS. Nemusíte se prihlasovat a rovnou můžete odepsat.
doplněno 26.01.16 14:01: https://m.poradte.cz/elektron…emaily-pres-seznam-cz.html#50
Ohodnoceno: 0x

Datum: 26.01.16 14:31

Na Atlase se to nastavuje v meilu, dáte nastavení, pak personalizace, a tam je řádek upozorňování na mobil. V tom se to nastaví.

Datum: 26.01.16 15:34

Já se strašně stydím, ale nejde mi to. Mám mobil velice jednoduchý, internet v něm nemám zavedený. Ve Windovs live mail nemohu najít nastavení. Jen jsem našla Nabídky (Alt+) a tam Možnosti, Možnosti zabezpečení/ Upravit panel nástrojů/ Skrýt panel nabídek. *zed* Není tam nic, co by připomínalo cokoliv, co tady zmiňujete. *plac*

Datum: 26.01.16 20:26

Dobrý den.Udělejte to takhle:Přihlaste se na atlas(na PC).Nahoře vpravo klikněte na nastavení a dále na perzonalizace(napravo od napsat e-mail).Pak klikněte na filtry a vytvořit nový filtr.Do řádku stav nastavte 0 hodin do prvního chlívku a do druhého 24 hodin.Pak klikněte na možnost přepošli na adresu nebo pošli kopii na adresu.V prvním případě se mail přepošle a smaže,v druhém se přepošle a na atlasu zústane.A napište adresu na kterou chcete přeposlat.Do řádku podmínka zvolte všechny zprávy.Do řádku stav zvolte možnost aktivní.A nakonec klikněte na vytvořit.

Datum: 27.01.16 07:01

Děkuji všem za snahu pomoci mi. Uspěla jsem! *ua*Nevím a ani netuším, co jsem udělala, nejspíše bezhlavě, ale dnes ráno mi na babku na seznamu, přišly i maily z atlasu. Asi zlomek vteřiny jsem si pomyslela, že jsem geniální, ale nejsem. Řídila jsem se jen vašimi radami. Moc děkuji všem *pusa* Je to fajn pocit, vítězství nad Vincentem (můj pc, my si občas i tykáme, ale jen občas. Mám před ním obrovský respekt)

doplněno 27.01.16 15:17:

Hade, děkuji za pochvalu *hi*

Datum: 27.01.16 10:52

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.