Oblíbené položky v prohlížeči Edge Win 10

Od: Datum: 25.01.16 15:58 odpovědí: 2 změna: 25.01.16 18:48

Oblíbené položky uložené v prohlížeči Microsoft Edge ve Win 10 z něho po několika dnech bez mého přičinění nenávratně zmizí. Historie prohlížení se nezapisuje vůbec. Přitom tato služba "Oblíbené položky" a "Historie prohlížení" ve Win 7 fungovala perfektně. Jako vyložený laik si s odstraněním tohoto problému nevím rady a proto prosím o pomoc. Ztráty dat v oblíbených položkách bývají pro mne velmi citelné. Děkuji za radu a pomoc.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.01.16 16:23

1) No jo chce to mít tedy ty položky zálohované (export) , tedy jako ve Win7.

2) Nechápu uživatele kteří přecházejí z berzproblémových W7 na jiné OS. A pak je tu denně spousty dotazů co jim zas nefachčí a jak zpátky a pod.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: akym®
Datum: 25.01.16 18:48

Rozklepněte vpravo nahoře nastavení, a v něm modrej nápis nastavení oblíbených položek> zapnout zobrazení panelu oblíbených. Historie je v tom budiku; eště se podívejte, esi nemáte zapnuté automatické mazání historie po ukončení prohlížeče.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.