Pomoc notebook

Od: Datum: 24.01.16 14:03 odpovědí: 2 změna: 24.01.16 15:14

bhpřihodila jsem dnes taková věc,při vypinání jsem dal v nabidce start resetova a aktualizovat,no%tas se aktualizoval,resetoval a pak naskočila modrá obrazovka se zdělením POČÍTAČ JE TŘEBA OPRAVIT,nepomohlaa ani klávesa pro nouzový stav F8,maximálně jsem se dostal do BIOS...neví někdo jak to spusti...NT asus X751MJ a os Win 8.1...

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jmlc®
Datum: 24.01.16 14:28

Potřebujete zachovat data? pak potřebujete vytáhnout HDD a přes box zálohovat. Pak můžete zkusit tovární nastavení. Tuším to bylo přes klávesu F9 při startu... ale nevím jistě, Asus totiž nesnáším...

Ohodnoceno: 0x

Datum: 24.01.16 15:14

Jak říká jmlc, zálohu, vytáhnout disk a zálohovat si data, jde to provést i bez rámečku, ale, nebo kterékoliv LiveCD a zálohovat. a pak stačí provést obnovu, notebooky dneska už mají doslova one-button recovery, takže se jen podíváte při startu OS, kterým tlačítkem recovery máte, popř. kouknete do brožurky, pokud máte a notebook jednoduše obnovíte.

Když už řešíte značky, já naopak mám s Asusem velice dobré zkušenosti, kdybych kupoval notebook na multimédia, šel bych jedině do Asus, pak je tu střední bod Lenovo a na hry MSI, ale co se týče Aceru a Packard-Bellu ( značka pod acerem, takže stejná verbeš ) s těmi byli vždy jen potíže, reklamace, poruchy.. možná to bylo jen smůla na model, ale 2x po sobě, no hrůza. ) Momentálně mám Asus z X555 série a nemůžu si vynachválit, zvíře za málo peněz.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.