Gom player

Od: Datum: 18.01.16 20:20 odpovědí: 3 změna: 19.01.16 08:28

Dobrý den,

pro přehrávání filmů ve windows 7 používám Gom player v nejnovější verzi. Nedávno jsem si všiml, že po aktualizaci programu se při přehrávání videa na full screen stále objevuje kurzor. Dříve po několika vteřinách sám mizel. Docela to otravuje...nevíte někdo, co s tím?

děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 18.01.16 20:53

Dobrý den, to skrývání kurzoru by mohlo být volitelné v nastavení programu. Mohla to změnit ta aktualizace. Prohledejte to nastavení. Zdravím!

doplněno 19.01.16 08:32:

Pokud netrváte na tomto přehrávači, tak si zkuste dobrý KMPlayer nebo (snad) ještě lepší VLC Media Player.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 19.01.16 08:28

Hledal jsem na googlu, ve starší verzi to vysloveně uvádějí, jako že to tam přidali jako novinku, ale v té mojí nejnovější verzi to najít nemohu. Zkusil jsem i výchozí nastavení a nic. Buď budu muset nainstalovat starší verzi gom playeru nebo jim zkusit napsat, přímo na stránkách je formulář.

Děkuji všem za odpovědi

Pepa

Datum: 18.01.16 20:56

To nevím.. já měl taky Gomplayer, ale šel mi tam na windows 10 strašně slabě zvuk. Zkoušel jsem nastavit tisíce možností a za boha byl zvuk dost slabej, tak jsem si stáhnul kmplayer a je po problému. I podání barev a prostě obraz na videu je lepší.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.