Nejde kopírka

Od: Datum: 16.01.16 00:47 odpovědí: 5 změna: 16.01.16 12:54

zakoupila jsem novou mult.tiskárnu Canon pixma mg 5650,zadala jsem instalační CD kde je ale jiné číslo a to 5600 vše šlo v pohodě fotky parádní ale přestala mi jít kopírka z ničeho nic ze začátku to šlo kopírovalo to zkušební tisk v pohodě pak pár listů šlo a najednou to přestalo fungovat zmáčknu kopírovat a ono to skenuje neví někdo co s tím? nevadí třeba ten instalač íCD že je jiné číslo? nemám zkušenosti tak nevím může někdo poradit? moc díky s pozdravem ludmila

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: vilik
Datum: 16.01.16 01:19

Nemáte stejné tlačítko pro scan i kopírku? A nepřepla jste si náhodou tyto funkce? Pokud všechno selže, vytáhl bych to ze zásuvky, znovu zapojil a když to nepomůže, znovu nainstaloval.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 16.01.16 12:40

ne jsou tam 3 tlačítka kopírovat skenovat a cloud,chci kopírovat a ono to skenuje

Datum: 16.01.16 06:23

Dobrý den.V manuálu jsem se dočetl,že pokud je nastavena kvalita tisku jako vysoká,tak nelze použít funkci kopítovaní.Jinak ale,když kopírujete,tak ono se Vám to naskenuje do počítače?

Ohodnoceno: 0x

Datum: 16.01.16 12:38

ano přesně tak zmačknu kopírovat a ono se to skenuje

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.