Lenovo problém s napájením

Od: Datum: 15.01.16 17:08 odpovědí: 2 změna: 16.01.16 17:29

Ahoj,nějak se mi podařilo škubnout s notebookem a nabíječkou,začal se viklat napájecí kenektor a nabíječka špatně držela,takže jsem si myslel že je to nějaké prostě vyškubnuté,protože když jsem s tím trošku zahýbal tak to nabíjelo,zakoupil jsem tedy konektor a nechal si ho vyměnit,v servisu to ještě zkoušeli přede mnou s jejich nabíječkou a všechno v pohodě funkční,ale když jsem přijel domů a zapojil notebook na svojí nabíjčku tak nic,notebook prostě něnabíjí. Dnes jsem tam ještě jel a servisáka napadlo až teď mi nabíječku přeměřit,ale měřák ukazoval nulu - takže rozbitá nabíjčka,ikdyž na ní svítí dioda. Tudíž musím zakoupit novou nabíječku a konektor byl možná jen špatně upevněný a jeho výměna byla zbytečná. Samozřejmě nemá ani cenu konektor vrátit zpátky,protože za to si řekli další peníze za práci. Koupím si tedy zřejmě novou nabíječku,chci se ale zeptat,jak je možné,že se starým konektorem nabíječka jakž takž nabíjela a to byl dokonce uvolněný a s novým ani ťuk?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.01.16 17:16

Zkuste nějakého kamaráda který tomu hoví ,může to být jen zlomený vodič za trafem možná to bylo přerušené a občas se to spojilo když jste s tím hýbal(docela běžná vada po delším používání)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: vojtal*
Datum: 16.01.16 17:29

Doporučuji obrátit se na autorizovaný servis Lenovo na tel. čísle 800 702 703.

Vojta, Lenovo Ambasador

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.