Jak připojit projektor k ntb duplikovaně?

Od: Datum: 13.01.16 15:39 odpovědí: 7 změna: 15.01.16 23:52

Mám na ntb nainstalovaný OS Win7 a když propojím ntb s dataprojektorem tak obraz se zobrazuje na projektoru, ale na displeji ntb nic. A tak mou snahou je docílit duplikátu, tzn. abych viděl obraz jak na projektoru tak na displeji. A když se snažím spustit aplikaci "připojení k projektoru", abych nastavil "duplikovat" tak to systém nespustí. Jako kdyby ten software ovladače ani nebyl nainstalovaný, přičemž to píše, že je aktuální a pracuje správně. Čím to je?..Dalo by se to nějak softwarově vyřešit? Existuje třeba program, přes který by šlo nastavit duplikování?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.01.16 15:45
Podržte klávesu Windows a mačkejte klávesu P, dokud nebude zvolena možnost duplikovat.
Ohodnoceno: 0x

Od: vitezslav
Datum: 13.01.16 21:18

když zkouším win+p, nic se neobjevuje..

Od: bour
Datum: 13.01.16 15:46

proboha kdo ti to nakukal s tou apliací průvodce připojení k projektoru?

win+p

Datum: 13.01.16 21:19
když zkouším win+p, nic se neobjevuje..
Datum: 13.01.16 22:27

Projektor nemám, ale když ve Win7(64) stisknu Win+P, tak se nabídka objeví.

Datum: 15.01.16 23:50

jo to mi nejde, diky za odpoved a obrazek

Datum: 15.01.16 23:52

děkuji za odpoved, v ntb mám zřejmě staré komponenty, proto to ani nenaskočí po stisku win+p.díky

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.