Photoshop CS5 - chybí 3D

Od: Datum: 12.01.16 21:05 odpovědí: 5 změna: 16.01.16 08:13

Dobrý den. Ve photoshopu mi chybí funkce 3D. Zkoušel jsem aktualizovat graficé ovladače a stále mi to chybí. Je možné najít nastavení této funkce, nebo tu funkci doinstalovat? Děkuji za odpověd.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 12.01.16 21:50

Dobrý den, nejsem si jistý, že to vyřeší problém, ale máte v PC DirectX? Zdravím!

doplněno 13.01.16 18:07:

Můžete si ho otestovat (viz odkaz): http://windows.microsoft.com/…a/run-directx-diagnostic-tool

Ohodnoceno: 2x

Od: ctb®
Datum: 13.01.16 18:04
DirectX mám. Devítku nebo desítku
Datum: 12.01.16 21:59

upravy> predvolby> vykon, 3D

doplněno 13.01.16 19:00:

tak si kluci popovidejte :) az skoncite, tak byste mohl zapnout 3D v photoshopu tam, kde jsem prve napsal :)

doplněno 15.01.16 21:52:

tak zrejme ma pravdu zobrazeny text, pokud nepomuze instalace poslednich ovladacu, tak mate smulu. Ale povim vam, ze neni o co stat, ani muj PC to neutahne i7 960,12gb, gfx970 4gb, aby se dalo smysluplne neco udelat. Pouzijte Zbrush nebo Mudbox apod.

doplněno 16.01.16 14:07:

@ben vite neco o problemu nebo jen tak pisete obecne veci, co vite o 3D, ktere s tim nemaji nic spolecneho? Photoshop mozna vyuziva DirectX k akceleraci 2D zobrazeni ve Windows, ale cele 3D jede na OpenGL (kvuli iMac).

@ctb Muzete jeste
- zakazat druhou grafickou kartu, pokud existuje na desce integrovana
- odinstalovat! a pak nainstalovat nejnovejsi ovladace pro GPU
- nastavit v ovladacich 3D na výkon, basic apod (performance)
- odinstalovat a nainstalovat Photoshop
- vytvorit dalsi odkladaci temp PS (scratch disc) na jinem disku

Ohodnoceno: 0x

Od: ctb®
Datum: 15.01.16 20:58

Bohužek mám toto:

Od: ben®
Datum: 16.01.16 08:13

Dobrý den, uvádíte, že máte nové ovladače ke grafice i DirectX v PC. Neuvádíte, jestli jste si vůbec nastavil přes Ovládací panely tu grafiku a zapnul 3D - zkontrolujte si to a nastavte si grafický adaptér (kartu). Pokud jste si zkusil test rozhraní DirectX (viz můj odkaz v prvním příspěvku) a 3D není funkční, tak ten test musel selhat. Jaký je výsledek testu? Takže, nejdříve si nastavit grafiku přes Ovládací panely (patrně přes Obrazovka nebo tam bude vlastní panel pro tu kartu), potom otestovat DirectX (test se musí celý zdařit) a potom si zapnout 3D v programu (viz Váš obrázek). A ještě se podívejte viz odkaz. Zdravím! http://windows.microsoft.com/…a/run-directx-diagnostic-tool

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.