Koš v počítači - jak upravit

Od: Datum: 10.01.16 20:43 odpovědí: 3 změna: 11.01.16 19:46
avatar

Prosím, kde si nastavím vysypávání koše? Nechci, aby mi mizely položky v jakýchsi frekvencích, raději chci ručně - kde nastavím?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 10.01.16 20:53
avatar

Dobrý den, jaký máte OS? Pokud vím, tak Koš se nemaže v intervalech. Jde nastavit jeho používání (či nepoužívání) a jeho velikost (přes ikonu Koše - Vlastnosti). Možná je velikost Koše malá a soubory se takto ztrácejí (nevejdou se tam) nebo Vám Koš čistí nějaký program (např. CCleaner). Zdravím!

doplněno 10.01.16 21:28:

V tomto OS WIN-7 to nastavení bude zřejmě tak, že si vyberete oddíl HDD a v tom okénku si zadáte číselnou hodnotu, která má být pro Koš vyčleněna. Máte dva oddíly HDD, tak pro každý to uděláte zvlášť. Pokud mažete soubory v OS, tak půjdou přes Koš (dokud tam bude pro ně místo), ale např. v Total Commanderu lze nastavit přímé mazaní (bez Koše). A možná máte v nějakém programu nastaveno vyčištění Koše při zavření toho programu.

Ohodnoceno: 4x
 
Od: jarm®
Datum: 10.01.16 21:05
avatar

Mám OS Windows 7 a při vykliknutí - vlastnosti se mi objevuje toto: Dá se zvýšit kapacita koše? Soubory, co jsem tam dala před týdnem, jsou už pryč

Od: nickys
Datum: 11.01.16 19:46

Proč tedy jednoduše nepřepíšete tu hodnotu na větší? *ee*

Pro obě jednotky samozřejmě.

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.