SKYPE nelze otevřít

Od: Datum: 10.01.16 14:24 odpovědí: 7 změna: 15.01.16 14:51

Prosím o radu. Na mém notebooku mám na liště trvale přihlášený Skype. Vždy fungoval bez problémů, ale nyní mi to píše, že Skype nelze otevřít. Jméno i heslo souhlasí a nebylo nic měněno, pouze se teď nemohu nikomu dovolat. Prosím, poraďte, co s tím. Děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: yvet
Datum: 13.01.16 13:48

mám ten samý problém, je tady někdo komu skype funguje?

Ohodnoceno: 0x

Od: kato®
Datum: 13.01.16 15:14

A zkusili jste kliknout na Skype na liště pravím tlačítkem myši -odhlásit -a znovu spustit?

Možná bude účinnější stáhnout poslední verzi Skype a přeinstalovat.

------Jináč mi to funguje stále sejně.

doplněno 13.01.16 19:32:

Internet mám přes wifi od místního poskytovatele. V tom to nebude. -Jen mě napadá,jestli to není nějaká podlost od Microsoftu pro majitele starších verzí windousů,aby je donutily přecházet na desítky.Na sedmičkách mi Skype jede.

Datum: 13.01.16 15:43

bohužel nic nepomáhá, viz můj příspěvek výš - "odpojil se skajp "

Datum: 13.01.16 16:56

Skype jde normál , - nic nezkazíte když jej odinstalujete a pak nová instalace.

doplněno 13.01.16 21:20:

Tak poskytovatele mám místního(Satan) , a jak jste na tom s aktualizacemi OS a pod.? Jestli nebude zakopaný pes v tom?

U nás na PC a i noťasu jsou Win 7pro a Win7home a vše v pořádku.

Datum: 13.01.16 18:50

bohužel, už jsem to udělal třikrát, včetně výmazu pomocí RevoUnistaler, tj úplně čistá instalace na ntb VISTA,. Pak i na jiném ntb s XP .. a nic. Zkusi jsem vytvořit nový účet přes web.skype, povedlo se ale přihlášení opět nejde.. hlásí: skype se nemůže připojit. Budu asi muset vyměnit nejslabší článek mez klávesnicí a židlí, ale nemám náhradu :)

ještě mě napadlo , jakého máte poskytovatele netu?

Datum: 13.01.16 19:39

taky jedna možnost,ale snad by aspoň dali něco takového ve známost..

Datum: 15.01.16 14:51

vyřešeno! instalací win 7 !

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.