Výměna procesoru

Od: Datum: 08.01.16 16:14 odpovědí: 3 změna: 08.01.16 21:55

Dobrej :D vyměnil jsem procesor na soketu 775 je to starší pc. :D stary procesor byl Pentium E2180 a chtěl jsem jej vyměnit za podobný typ akorát 3 Ghz. Chyba nastala v tom že při spuštění se pc asi po 2 minutách vypl když jsem vratil z5 starý procesor chyba byla stejná...Bios se v pohodě načetl ale jakmile :D jsem se chtěl přihlásit na plochu tak se to vyplo..chci se zeptat všem je tedy chyba

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: hm®
Datum: 08.01.16 17:13

Chladič na procesor jsi připevnil dobře? I s přiměřeným napatláním teplovodivé pasty? Případný větrák na chladiči se točí?

Ohodnoceno: 0x

Od: neo*
Datum: 08.01.16 20:56

Zdravím ,jak moc se dokážete pohybovat v BIOSu..vlezl bych do něj a vše prohlídl jestli je jak má disky -dvd-teploty ...pokud nenajdete nic proti dejte ho do defaultu mělo by najet ..

Od: jdukolem
Datum: 08.01.16 21:55

Výrobce desky většinou uvádí kompatibilní procesory pro danou desku,ověřit.Uvádí se tam i verze BIOSu s kterou to pojede.Je li zastaralý tak provést jeho flash.Podle značky desky hledej něco takového

http://www.gigabyte.com/suppo…rt-downloads/cpu-support.aspx

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.