Dobití kreditu přes internet?

Od: Datum: 05.01.16 23:15 odpovědí: 10 změna: 07.01.16 11:02

Zajímá mne zda také někdo využíváte možnosti dobíjení kreditu na stránce: https://www.o2.cz/osobni/...Já již delší dobu nemohu tuto službu využívat. Stále mi po zadání tel.č. a částky po odkliknutí zaplatit naskočí zpráva: Platba byla zamítnuta Vaší bankou. Kredit nebude navýšen. Kontaktujte prosím Vaši banku. Volal jsem do banky, vše mám správně nastavené tak nevím kde je zakopanej pes, případně poraďte kam se obrátit. Napadá mě zda není ještě jiná možnost kde lze přes internet dobít kredit,ale krom výše uvedené adresy jsem nic nezjistil.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 05.01.16 23:50

A co se tak obrátit s dotazem na O2? na fb vám odpoví během hodiny..

Ohodnoceno: 0x

Datum: 06.01.16 00:27

Můžete poradi jak a kde položit otázku já se na fb nevyznám.

Datum: 06.01.16 02:01

Pokud se na fb nevyznáte, pak zvolte jiný způsob komunikace, např. zde

Ohodnoceno: 2x

Od: hio
Datum: 05.01.16 23:53

Když se připojíte počítačem do internetového bankovnictví u vaší banky, tak většina bank tam má i možnost dobití mobilu.

Datum: 06.01.16 12:31

hio: Můžete mi zdělit která banka konkrétně podporuje dobíjení kreditu, mám účty u 4 bank ani jedna tu možnost nemá. Rád si zřídím nový účet u banky , která bude tuto službu podporovat.

Od: hio
Datum: 06.01.16 20:23

Třeba spořka.

Od: mate59
Datum: 06.01.16 20:58

ČSOB taky.

Od: host
Datum: 06.01.16 20:21

Dobrý den, nedávno jsem si dobila kredit na O2. Jsem zaregistrovaná na moje.o2.cz. Když tam vlezu, vidím na obrazovce obrázek mého mobilu, na který kliknu. Objeví se, jaký mám zbývající kredit a vpravo je "tlačítko" Dobít kredit. Když na tlačítko kliknu, dostanu se do volby dobití platební kartou. Pokud máte v internetovém bankovnictví nastavený limit placení online kartou na vhodnou částku, neměl by to být problém.

Datum: 07.01.16 08:02

Jakého máte operátora?

Od: host
Datum: 07.01.16 11:02

O2, jak jsem psala v příspěvku

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.