Steam-lokalizace her

Od: Datum: 02.01.16 20:45 odpovědí: 3 změna: 04.01.16 18:02

Zdravím.

Steam má vánoční slevy (až -80%).

Tak jsem si říkal, že 2-5€ za hru se to hodí. Ale jelikož má angličtina je nevalná, tak by se šikla podpora češtiny.

No a tady potřebuju poradit s popisem. Lokalizaci mají rozdělenou (viz. obrázek), zvuk a titulky jsou jasné, ale nejsem si jistý u toho rozhraní. Přepokládám, že je to české menu, nastavení apod. ale ve hře už budou texty v původním jazyku, co?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: dynamotom
Datum: 04.01.16 11:58

Ne. Titulky jsou prostě všechny texty ve hře. Teoreticky nemusí být otitulkované intro nebo některé hlášky (pokud nejsou anglické titulky, pravděpodobně nebudou ani české).

O jakou hru se konkrétně jedná?

Ohodnoceno: 0x

Od: pepr®
Datum: 04.01.16 18:02

Ten obrázek je jen příklad. Je pravda, že ten můj popis situace mu neodpovídá.

Potřebuju to vysvětlit obecně.

Zvuk je dabing postav.

Titulky, jak píšeš, texty ve hře. Jak psané (názvy akcí např. otevřít dveře, názvy předmětů) tak otitulkovaný dabing postav.

Jde mi o to, co konkrétně znamená české rozhraní. Jestli to co jsem popsal (menu, nastavení).

Datum: 04.01.16 12:27

Ano vše bude česky ,(menu a titulky) ale hra nebude nadabovaná.

doplněno 04.01.16 19:58:

No ano!

Ohodnoceno: 2x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.