Windows se nemohl připojit k síti

Od: Datum: 02.01.16 12:13 odpovědí: 1 změna: 02.01.16 12:39
avatar

Ahoj, chtěla bych se zeptat na to, jak postupovat při chybové hlášce Windows se nemohl připojit k síti ... Před dvěma měsíci se zde nastěhoval soused, který nám zpřístupnil wifi signál za účelem toho, že se nebude muset účastnit uklízení chodby, jak to tu na střídačku děláváme každý týden. V domě je nás tu fakt dost, takže 2-4x do roka mě to fakt neporazí. No, ale přejdu k tomu, co potřebuji. Tak nám teda zpřístupnil signál ze svého routeru pod heslem 1-9. Ten jsem docela hojně využívala, protože jsem až doposud měla takový ten balíček jen na stránky bez videí. No a jak jsem se chtěla dneska přihlásit, tak mi to zobrazilo nádpisovou hlášku. Ani to po mne nechtělo heslo, jen se počítač připojoval a poté zobrazil tuto hlášku. Jako nechci dělat humbuk u sousedů, hlavně proto, protože jsem takový it antitalent, takže s tím jdu za vámi. Co si o tom myslíte? Je to jenom nějaký výpadek, něco jsem překlikla a nebo prostě ten soused přestal vysílat svůj signál? Opravdu to není novoroční žert, takže pokud k tomu máte co říci, byla bych za nějaký ten ohlas ráda. :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.01.16 12:39

V bezdrátových sítích by mělo být poznat, jestli je jeho Wifi aktivní, nebo ne. Ale vy asi stejně nebudete vědět, která to je. Ano, s největší pravděpodobností to má vypnuté. Výpadky jsou celkem běžné i u legálních provozovatelů, natož když to máte takto.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.