Nejdou mi hry

Od: Datum: 02.01.16 11:25 odpovědí: 10 změna: 02.01.16 11:50

Ahoj o vánocích sem dostal novou obrzovku Eizo ale , nejdou mi hry jediná hra která funguje je Minecraft .Nevím co mám dělat nwm jestli to je kvůli obrazovce nebo kvůli nějaké chybě v den když jsme to zapojovali mi ještě fungovali ale ted prostě se normalně načítají černá obrazovka a problikavaní a pak hra spadne . Děkuji předem na odpovědi :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: majcoo
Datum: 02.01.16 11:38

pri zlej obrazovke by si mal problem so zobrazenim a nie len s hramy.. Skus tam dat starz obrazovku co to spravi alebo si skus pozriet ci mas dobre zapojenu tu novu.. pripadne ci si nepohol nejako s grafickou kartou, ked si obrazovku zapajal..

pripadne este vyskusaj nejake nastavenia obrazovky.. nastavenia frekvencie rozlisenia a pod..

Ohodnoceno: 0x

Od: monitor
Datum: 02.01.16 11:40

Mám dobré zapojení jak píšou v manialu .Mám problém jen s hrami jinak s ničím jiným

Datum: 02.01.16 11:46

a co to nastavenie rozlisenia?

Datum: 02.01.16 11:47

Také nwm kde se nastavuje mám k té obrazovce i ovladač

Datum: 02.01.16 11:50

nainstaluj ho ! a uvidis

Datum: 02.01.16 11:41

Nestrčili jste nový monitor omylem do onboard grafické karty?

Datum: 02.01.16 11:44

to nevím :O máme to tam jak to má jít nejdou mi pravě hry ze streamu a z originu hlavně a jak to poznám?:)

Datum: 02.01.16 11:50

To záleží jaké máte PC. Pokud klasickou ATX bednu, tak je tam jedna velká základová deska, na které bývá "nouzová" zákldní grafika s konektorem. Pak tam můžete mít několik zásuvných karet kolmo na tuto desku a jedna z nich bude grafika.

Ještě dotaz: Jakým rozhraním připojujete nový monitor a je stejné (stejný konektor) jaké měl původní monitor?

Datum: 02.01.16 11:47

Čau,ještě si stáhni nejnovější ovládač grafické karty. ;)

Datum: 02.01.16 11:49

a to kde?:D:D

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.